Star Wars Fallen Order--Jaskinie Ilum

Awatar użytkownika
Mikołaj Ivanovski
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2018 16:54
Rok urodzenia: 2004

Star Wars Fallen Order--Jaskinie Ilum

Post autor: Mikołaj Ivanovski »

thumbnail (4).jpeg
No witam.
Fallen Order jest grą baaardzo specyficzną i na swój sposób intrygującą. I nie chodzi tu o rozgrywkę- raczej o to, że pomimo odgrzewanych kotletów i miętkiej fabuły oraz niezbyt imponującej strony technicznej gra skradła serca wielu fanów sagii. Moje także. Planowałem budowę czegoś z gry już od stycznia, jakiś tydzień temu uzbierałem potrzebne klocki i ta oto scenka powstała w dwa weekendowe wieczory.
thumbnail.jpeg
(spoilery) - Cal wychodzi z świątyni Jedi na Ilum z nowo wybudowanym mieczem świetlnym i odkrywa niecne plany Imperium wobec planety.
thumbnail (2).jpeg
Całkiem zadowolony jestem ze struktur skalnych wybudowanych techniką SNOT. Pewnie wiele osób zauważyło dziwny miecz Cala - cóż, ma to odzwierciedlać jego "podwójność i funkcję rozłączania", co da się zrobić dzięki użyciu przezroczystego krążka z bolcem.
Więcej zdjęć:https://www.instagram.com/p/CA0yCbbBEuu ... jrx7zpz97d
Smells like brick spirit
Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Star Wars Fallen Order--Jaskinie Ilum

Post autor: pit »

Jest lepiej, ale dalej nie wiadomo o co chodzi (chyba że to jasne dla tych co grali?).

Ponawiam apel: ładuj zdjęcie stronach do tego przeznaczonych, typu Flickr, a tutaj je tylko linkuj. Nie zapychaj serwera forum.

No i zaintrygowało mnie określenie "miętka fabuła" - mógłbyś rozwinąć tę myśl?
Awatar użytkownika
Mikołaj Ivanovski
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2018 16:54
Rok urodzenia: 2004

Re: Star Wars Fallen Order--Jaskinie Ilum

Post autor: Mikołaj Ivanovski »

pit pisze:Jest lepiej, ale dalej nie wiadomo o co chodzi (chyba że to jasne dla tych co grali?).

Ponawiam apel: ładuj zdjęcie stronach do tego przeznaczonych, typu Flickr, a tutaj je tylko linkuj. Nie zapychaj serwera forum.

No i zaintrygowało mnie określenie "miętka fabuła" - mógłbyś rozwinąć tę myśl?

Trochę nie mogę zrozumieć, o co Ci chodzi z tymi zdjęciami, bo, porównując z innymi prezentacjami na forum wcale nie jest ich dużo.
Jeśli chodzi o fabułę, to tak - jest ona zrozumiała dla tych, co grali, no bo dla kogo innego? Czy ilustracja z jakiejś książki jest zrozumiała dla kogoś, kto jej nie czytał?
Co nie znaczy, że poznać fabułę gry polecam- jest oklepana, infantylna i przewidywalna, a zabawa z poznawaniem jej nie trwa niestety długo. Chociaż, jak wspominałem, gra ma jednak coś w sobie i dobrze się przy niej bawiłem przez jakieś 10 godzin.
Smells like brick spirit
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Star Wars Fallen Order--Jaskinie Ilum

Post autor: Jaskier »

Zdjęcia wrzuć gdzieś indziej i tutaj tylko linkuj. To miał Pit na myśli.
ODPOWIEDZ