Wajchadłowiec

Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2549
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Toltomeja »

To ciekawe. Udało mi się do niego dostać po adresie, ale w poście dalej się nie wyświetla.

Bardzo wierne przedstawienie oryginału, dużo lepsze niż się spodziewałem. Sporo klocków, których w życiu nie widziałem na oczy - zaleta wirtualnego budowania.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Jaskier »

@Mateusz
Przyznaję, że sznurek w stud.io mnie pokonał.
Można przyjąć, że to wersja na moment przed dodaniem sznurka. W grze przynosiło się kolejne elementy i dokładało do konstrukcji, sznurek był ostatnim. :P

@Toltomeja
Dzięki! ;)
Model zdecydowanie sponsorowany jest przez Fabuland, no i istotnie - wirtualnie można sobie pozwolić na więcej i użyć klocków w kolorach, w których nie istnieją.
Awatar użytkownika
pit
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3905
Rejestracja: 16 maja 2013 13:28
Rok urodzenia: 1975
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: pit »

Fajne rzeczywiście.
Jaka część tych klocków nie istnieje w takich kolorach? :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Jaskier »

Podejrzewam, że większość - przy doborze koloru kierowałem się tym, jak to wygląda w oryginale, a nie dostępnością.
Na pewno problem byłby z akcesoriami z Fabulandu, do tego tors astrodroida ze SW jest w sand blue, a nie turkusowym, do odtworzenia kosmicznego złomu użyłem metalic blue (nie znałem wcześniej tego koloru), nie ma też kafelków z nadrukiem w jasnoniebieskim i sztabki w tym denstystycznym niebieskozielonym odcieniu, a małe kółka od wozu zdaje się, że nie występują w dk tan.

Ale stwierdziłem, że jak już szaleć, to szaleć.
Wiedźmin556
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020 20:13
Rok urodzenia: 1998

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Wiedźmin556 »

Hej, jestem tu nowy. Zawsze chciałem zbudować rakietę z Reksio i Ufo. Znalazłem to forum przez przypadek. Czy mogę prosić o jakieś fotki zbudowanego wahadłowca :)
Albo chociaż jakieś linki do projektu. Moje wewnętrzne dziecko które się zachwycało grami z Reksiem byłoby spełnione.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Jaskier »

Nie powstał model zbudowany z fizycznych klocków, między innymi dlatego, że spora część elementów wykorzystanych w projekcie cyfrowym nie istnieje w takich kolorach w rzeczywistości. Nie robiłem więcej renderów poza tym jednym, który jest załączony do posta.
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: dzidek1983 »

Zdjęcie rendera się nie wyświetla.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Jaskier »

Hmm, myślałem, że to tylko kwestia prackowego Internetu, ale faktycznie coś było popsute.
Już powinno być ok.
Awatar użytkownika
Toltomeja
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2549
Rejestracja: 20 lip 2013 15:25
Rok urodzenia: 1995
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wajchadłowiec

Post autor: Toltomeja »

Dalej nie działa. Facebook chyba coś blokuje, bo kliknięcie prawym przyciskiem myszki i "pokaż obraz" działa.

Wrzuć to na Flickra jak człowiek. :p
ODPOWIEDZ