Chateau Mokotoff

Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11906
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: Kris Kelvin »

A, a...
Niebiesko białe wstawki?
(świat wstrzymał oddech)
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
LL
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 345
Rejestracja: 27 sie 2013 17:29
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: LL »

Zwolnij swoich nadwornych architektów, bo wszystko im się zaokrągla do pełnych kątów!

Serio aż się prosi, żeby coś tu obrócić, skręcić czy cuś w ten deseń. W westernowej makiecie się tak na to uwagi nie zwracało, bo było zgodne z rzeczywistością, ale tutaj trochę w oczy kole. Chociaż ja się nie odzywam, swój ostatni zamek też niemalże od ekierki zrobiłem.

W sumie ogólnie mam mieszane uczucia, z jednej strony ładne to jest, ale z drugiej tylko poprawne. Dachy te po prawej są super, ale te po lewej zlewają się z terenem. Jakby goście normalnie wzięli to błoto z ziemi mokotowskiej i zrobili z niego ochronę przed deszczem xD. Nie jestem też fanem snotowej drogi, ona z kolei zlewa się teksturą z murami, ta z tilesow 1x1 zdecydowanie bardziej mi się podoba.

Reszta no ładna, jak zwykle fajnie używasz brązowego koloru, ale dalej całość przysłowiowej dupy nie urywa. Z niecierpliwością jednak czekam na rozwój tego potężnego królestwa.

A biało niebieskie wstawki zajedwabiste! Imho świetnie przełamują monotonię kolorystyczną. W sumie to mój ulubiony element xD.
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11906
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: Kris Kelvin »

To się nie doczekasz. Złamaliście mi serce. Odchodzę!!!
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: SERVATOR »

Padłeś ofiarą swojej wielkości Milordzie...

Całość na pierwszej fotce wygląda jak screen z jakiejś dawniejszej komputerowej gry w stylu Cywilizacja, zwłaszcza te wymieszane zielenie na ziemi/dachach i kontrastujące z nimi biało-niebieskie przybudówki (jak się okazuje „sracze”). Mi się to podoba.
BTW. Gdzie są kozy?!
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5726
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: glaz_pimpur »

SERVATOR pisze:Padłeś ofiarą swojej wielkości Milordzie...

Całość na pierwszej fotce wygląda jak screen z jakiejś dawniejszej komputerowej gry w stylu Cywilizacja, zwłaszcza te wymieszane zielenie na ziemi/dachach i kontrastujące z nimi biało-niebieskie przybudówki (jak się okazuje „sracze”). Mi się to podoba.
BTW. Gdzie są kozy?!
Przecież to jest na podstawie screena z gry, więc chyba wszystko ok?
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Stelario
Posty: 3189
Rejestracja: 21 sty 2015 20:22
Rok urodzenia: 1984

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: Stelario »

glaz_pimpur pisze:
SERVATOR pisze:Padłeś ofiarą swojej wielkości Milordzie...

Całość na pierwszej fotce wygląda jak screen z jakiejś dawniejszej komputerowej gry w stylu Cywilizacja, zwłaszcza te wymieszane zielenie na ziemi/dachach i kontrastujące z nimi biało-niebieskie przybudówki (jak się okazuje „sracze”). Mi się to podoba.
BTW. Gdzie są kozy?!
Przecież to jest na podstawie screena z gry, więc chyba wszystko ok?
To czekamy na tą jajowatą palisadę.

Swoją drogą to myślałem, że Mokotów od razu murowany zbudowano.
Jak się tutaj rodziłem to już tramwaje jeździły. ;)
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Chateau Mokotoff

Post autor: SERVATOR »

glaz_pimpur pisze:Przecież to jest na podstawie screena z gry, więc chyba wszystko ok?
Ha! W pierwszym poście, w opisie o tym nie było a komentarzy w środku nie czytałem.
No to nie dość, że wszystko OK, to wszystko BARDZO OK. :)
ODPOWIEDZ