Wywrotka Mercedes Arocs

Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: jetboy »

Mi się osobiście bardziej podoba nowa wersja. Przynajmniej z tego ujęcia. Nie wiem jak to wygląda pod innym kątem. Może się okazać że grille były jednak lepsze.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Fuku »

Chciałem zwinąć wcześniej w jeden post ale nie mogę teraz usunąć żadnego posta ;/

Mi też się wydaje, że tak jest lepiej, choć ucierpiała na tym nieco wytrzymałość kabiny.
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Jerac »

To będzie totalna rozpierducha ale...

Obrazek
Dla mnie to wygląda jak grille - tylko widziane z przodu, od tej zębatej krawędzi!
Szarnywirk
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Fuku »

Jerac pisze:To będzie totalna rozpierducha ale...

Obrazek
Dla mnie to wygląda jak grille - tylko widziane z przodu, od tej zębatej krawędzi!
Nie do końca rozumiem co masz na myśli ;P
Ale tak, przy tej wersji w kabinie działa sie totalna rozpierducha...
Btw ta wersja co wrzuciłeś to inny wariant, z 5 rzędami kratek, wywrotka ma zwykle 4. No i ta ma też wyższy dach
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Jerac »

To czy wywrotka czy nie to nie ma znaczenia. Wariant zabudowy nie wpływa na grill z przodu... to trochę jak to czy samochód jest sedanem czy kombi.

Obrazek
Ten? To bez różnicy, idea ta sama.

Obrazek

O takie ustawienie mi chodzi.
A żeby to się trzymało nadziewasz to na dźwigienki (Takie stare systemowe), albo podobne coś wąskiego.

Żeby nie było - nie upieram się, luźny pomysł po prostu.
Szarnywirk
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Fuku »

Okej, już rozumiem. Taka opcja byłaby spoko, ale nie widzę możliwości żeby to jeszcze powyginać tak żeby na dole było pod kątem i żeby na dole było wężej niż na górze no i musiałyby być co pół płytki. Kształt mają odpowiedni, ale zamontowanie tego wydaje mi się w tym wypadku niemożliwe, jest tam za ciasno.

A z tymi wariantami co pisałem, nie chodziło mi o styl grilla tylko o jego wysokość. Wywrotka ma zwykle 4 rzędy, są kabiny z 3 rzędami, z 5 jak ta co wrzuciłeś. Są różne wysokości dachu, rożne długości, ogólnie masakra, kilkanaście opcji samej kabiny. Pisałem żeby nie było, że wzorowałem się na takiej wersji
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: SERVATOR »

A możesz zrobić fotkę ciężarówki z nowym grillem z profilu bocznego? Chciałbym zobaczyć na ile od maski odstają te clipy. Ogólnie wydają się ciekawsze ale czy z boku nie wygląda to teraz tak jakby ktoś powbijał w grill wystające kombinerki/szczypce?
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Jerac »

Dla mnie te nowe są zbyt przerysowane. W skali na 10 by były ok, ale na 8 to już za bardzo.
Szarnywirk
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: Fuku »

Druga wersja wygrywa przy teście zmrużeniowym. Próbowałem wczoraj z tymi grillami ale się poddałem, nie wiem czy w ogóle to możliwe. Przy tej wersji clipy wystają poza kabinę bardzo niewiele. Jeszcze była taka wersja:

ObrazekAnother version by Fuku Saku, on Flickr

No i uparłem się na grilla w kolorze góry kabiny, bo mi się bardziej podoba, ale być może czarna wersja by lepiej wyglądała bo by się trochę zlewała
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Wywrotka Mercedes Arocs

Post autor: SERVATOR »

Tak lepiej. Pewnie jeszcze lepiej byłoby gdybyś dał wszystkie clipy tego starego typu (te co masz w dolnym rzędzie).
ODPOWIEDZ