Chapter 1: The Mandalorian

Awatar użytkownika
tybort
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2201
Rejestracja: 24 lis 2013 12:02
Rok urodzenia: 1988
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: tybort »

Nie mam odniesienia do serialu, ale nie potrzebuję by docenić doskonałe rzemiosło. Robota pierwsza klasa, dużo pracy włożone w te wszystkie nieregularności: bary, śnieg (lód), kładka, ściana z bracketów. Wszystko wydaje się na swoim miejscu i pasuje.

No może oprócz tego sopelka z rogu :P Musiałoby tam strasznie wiać, i to nieregularnie, żeby taki urósł. No ale może w oryginale też tak było...
Awatar użytkownika
eric trax
Posty: 232
Rejestracja: 18 maja 2014 01:04
Rok urodzenia: 1989
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: eric trax »

Bardzo mi się podoba. To jedna z tych bardziej nietypowych scen jak na gwiezdne wojny. Podoba mi się jak zrobiłeś to wejscie. Plus flaki :D
Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 301
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: ctr_bricks »

Sirius pisze:Widziałem już na flickrze i wygląda świetnie. Brama wygląda super. Podobają mi się te flagi i bary. Do tego całość ładnie upchnięta. Grunt też wygląda ładnie. Tylko może te luźno porozkładane szybki to nie do końca w moim guście.
Dzięki :) Oj, upchnięta jest bardzo, a z barami szkoda gadać, z 10 razy wszystko się rozsypywało, teraz poszycie nad wejściem spaja całość i w transporcie, nawet samochodem, wszystko siedzi jak należy :) Z tymi szybami, wydawało mi się ze idealnie oddadzą popękany lód, ale z tym jest różnie, niektórzy widzą do od razu, innym razem pytają po co te szyby :D
Insomnia pisze:Świetne!
Dziękuję!
marki pisze:Przejście super. A jak wygląda z tyłu?
5 zł komuś wypadło;)
Bałagan i to spory, ale ostatecznie wszystko się mocno trzyma. Dałoby się to schludnie obudować, ale praca jest stricte do oglądania z przodu :)
Thietmaier pisze:Rewelacja! Bardzo mi się podoba, masa fajnych rozwiązań.

Co to za element w postaci sześcianu na którym leży moneta?
Dzięki! Tak jak Sirius wspomniał, główka z MC. Świetne są, powoli zaopatruję się we wszystkie kolory!
Jaskier pisze:Kapitalne!
Zaraz po premierze serialu Internet był zasrany MOCami z z Mandalorianina, ale mało który był tak dobry.
Czekam na kolejne scenki.
Dziękuję! Mam nadzieję, że następne też się będą podobać.
jetboy pisze:ile flexów.... Fajna scenka.
Flexy przez ich dziurowatość nie miały szans z barami :D
tybort pisze:Nie mam odniesienia do serialu, ale nie potrzebuję by docenić doskonałe rzemiosło. Robota pierwsza klasa, dużo pracy włożone w te wszystkie nieregularności: bary, śnieg (lód), kładka, ściana z bracketów. Wszystko wydaje się na swoim miejscu i pasuje.

No może oprócz tego sopelka z rogu :P Musiałoby tam strasznie wiać, i to nieregularnie, żeby taki urósł. No ale może w oryginale też tak było...
Dziękuję uprzejmie jak zawsze za miłe słowa :) Wieje i to mocno :D
eric trax pisze:Bardzo mi się podoba. To jedna z tych bardziej nietypowych scen jak na gwiezdne wojny. Podoba mi się jak zrobiłeś to wejscie. Plus flaki :D
Dzięki! Chciałem właśnie zrobić sceny na który miałem pomysł w głowie, a nie najbardziej charakterystyczne dla danego odcinka :) Chodziło też o figurki, zależało mi na stworzeniu i przedstawieniu jak największej ilości postaci, których lego nie zdążyło wydać - nie było to trudne z ich zapałem.
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: Jellyeater »

Bardzo Ci to dobrze wyszło. Ciekawe faktury, optymalna liczba detali. Świetna kompozycja. Brawo!
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3122
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: rASch »

Zbieram szczękę z podłogi, opisu nie czytałem bo mam zamiar sobie z juniorem zobaczyć.
Świetny moc.
Awatar użytkownika
romkoo
Posty: 391
Rejestracja: 30 wrz 2016 12:32
Rok urodzenia: 1982
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: romkoo »

Bardzo mi się podoba praca. Super wyszło podłoże i zastosowanie barów przy wejściu. Figurki bardzo fajnie dostosowane, zwłaszcza ten z goglami :)
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11901
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: Kris Kelvin »

No trzeba przyznać że całość wygląda znakomicie. Techniki użyte odpowiednio, żeby oddać klimat a nie szpanować dla samego szpanu :)
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
ctr_bricks
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 301
Rejestracja: 07 lis 2018 12:09
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: ctr_bricks »

rASch pisze:Zbieram szczękę z podłogi, opisu nie czytałem bo mam zamiar sobie z juniorem zobaczyć.
Świetny moc.
romkoo pisze:Bardzo mi się podoba praca. Super wyszło podłoże i zastosowanie barów przy wejściu. Figurki bardzo fajnie dostosowane, zwłaszcza ten z goglami :)
Kris Kelvin pisze:No trzeba przyznać że całość wygląda znakomicie. Techniki użyte odpowiednio, żeby oddać klimat a nie szpanować dla samego szpanu :)
Jellyeater pisze:Bardzo Ci to dobrze wyszło. Ciekawe faktury, optymalna liczba detali. Świetna kompozycja. Brawo!
Dziękuję za ciepłe słowa. Figurki sprawiły chyba najwięcej frajdy, zaraz potem lód i kładka, ale te bary... cieszę się że efekt robi wrażenie, ale ich układanie, to coś strasznego :D
____________________________________________
MOCs: FlickrInstaReddit
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Chapter 1: The Mandalorian

Post autor: Fuku »

CTR69 pisze:
rASch pisze:Zbieram szczękę z podłogi, opisu nie czytałem bo mam zamiar sobie z juniorem zobaczyć.
Świetny moc.
romkoo pisze:Bardzo mi się podoba praca. Super wyszło podłoże i zastosowanie barów przy wejściu. Figurki bardzo fajnie dostosowane, zwłaszcza ten z goglami :)
Kris Kelvin pisze:No trzeba przyznać że całość wygląda znakomicie. Techniki użyte odpowiednio, żeby oddać klimat a nie szpanować dla samego szpanu :)
Jellyeater pisze:Bardzo Ci to dobrze wyszło. Ciekawe faktury, optymalna liczba detali. Świetna kompozycja. Brawo!
Dziękuję za ciepłe słowa. Figurki sprawiły chyba najwięcej frajdy, zaraz potem lód i kładka, ale te bary... cieszę się że efekt robi wrażenie, ale ich układanie, to coś strasznego :D
Miałem dokładnie tak samo jak układałem tile na siatkach ;P
Moc pierwsza klasa, wykonanie jest świetne ale i sam pomysł i kompozycja bez zarzutu
ODPOWIEDZ