Jeśli nie chcesz mojej zguby......

Ania
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2016 22:28
Rok urodzenia: 1974

Jeśli nie chcesz mojej zguby......

Post autor: Ania »

Cześć, to jest praca która najpierw zaliczyła dwie wystawy a dopiero teraz jest prezentowana na forum.
Tu należą się podziękowania dla kol. Axel.za krokodylka i kol. Darek Mróz. za wspaniałe zdjęcia.

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby.
Aleksander Fredro: Zemsta act 2.Najbardziej rozpoznawalny cytat.
Przedstawiony w świecie LEGO.


Obrazek
Tu jeszcze bez krokodylka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I wspaniałe zdjęcia z wystawy .

ObrazekD16_6887 by Darek Mróz, on Flickr

ObrazekD16_6888 by Darek Mróz, on Flickr

Dziękuję za poświęcony czas :)
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5520
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Jeśli nie chcesz mojej zguby......

Post autor: zgrredek »

Ha! z pięć razy poprawiałem tego misia na wystawie w SDK, bo co i rusz jakiś dzieciak brał go w ręce, a potem nie umiał postawić na miejscu. Nawet jedną panią przyłapałem na tym.
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11464
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Jeśli nie chcesz mojej zguby......

Post autor: goldsun »

Fajne, pasujące klimatem do scenki - drzewka.

Zastanawiam się jak tą scenkę interpretować.
- to różowy misiek mówi tym cytatem do friendski? Tylko wtedy friendska musiałaby być friendsem, skoro to ona jest "lubym"?
albo
- misiek przytargał friendsce krokodyla, a ona w odpowiedzi szczuje miśka tym krokodylem? ewentualnie dostała krokodyla wcześniej i teraz używa go do odganiania potencjalnych amantów?


P.S. Zdjęcia pokazują przy okazji, jak mała scenka może się zmienić pomiędzy (a pewnie nawet w trakcie) wystawami. :-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2421
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Jeśli nie chcesz mojej zguby......

Post autor: Mateusz92 »

Widziałem na wystawie w Radzionkowie i wyszła tam pewna wada tej pracy- brak opisówki spowodował, że praca wzbudziła u mnie małe zainteresowanie (oczywiście oglądem ją; fajne drzewa przy okazji, są takie bajkowe co fajnie współgra z misiem i frendsową minifiżką). Tutaj na forum po zapoznaniu się z cytatem/tytułem moca mój odbiór był już całkiem inny. Okazało się, iż praca ma całkiem inny wydźwięk, takie trochę drugie dno, a nie jest zlepkiem klocków.
Ania
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2016 22:28
Rok urodzenia: 1974

Re: Jeśli nie chcesz mojej zguby......

Post autor: Ania »

zgrredek pisze:Ha! z pięć razy poprawiałem tego misia na wystawie w SDK, bo co i rusz jakiś dzieciak brał go w ręce, a potem nie umiał postawić na miejscu. Nawet jedną panią przyłapałem na tym.
No panie Pawle ....może doceni pan nieśmiałe prace i zauważy że nie tylko budują Afole.
Pozdrawiam ANIA.
ODPOWIEDZ