Eskadra Mroku

Awatar użytkownika
KarolWes
Posty: 125
Rejestracja: 11 mar 2018 19:17
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Poznań

Eskadra Mroku

Post autor: KarolWes »

Pomysł stworzenia eskadry/floty pojazdów nie pasujących do siebie, należących do pilotów dezerterów i piratów narodził się kilka lat temu. Od tego czasu powstały może ze trzy pojazdy, które chciałby określić mianem należących do floty. Teraz nadarzyła się okazja wzbogacenia parku maszynowego. Na konkurs assembly the fleet organizowany na flickrze przez RebelLug zbudowałem fregatę, która spokojnie może pasować do uniwersum SW. W założeniu flota ma być pozbawiona olbrzymich liniowców, więc fregata nadaje się doskonale. Pojazd został ochrzczony jako "Anxiety" (niepokój). Jest to zminiaturyzowana wersja czegoś, co w skali minifigowej miałoby pewnie z setkę studów długości. Pojazd jest uzbrojony w trzy pary dział skierowanych do przodu, cztery wieżyczki artyleryjskie oraz działo umożliwiające atakowanie celów naziemnych. Napędzane siedmioma potężnymi silnikami.
Jako asystę dla tego pojazdu dobudowałem cztery mniejsze statki kosmiczne. Są to: ciężki myśliwiec klasy Mynock (okrągły), prom wsparcia taktycznego klasy gamma oraz dwa mocno zmodyfikowane myśliwce Planet Jumper.
Czekam na waszą opinię.
ObrazekMurk squadron by Karol Wesolowski, on Flickr
Obrazek"Anxiety" - frigate by Karol Wesolowski, on Flickr
ObrazekMurk squadron by Karol Wesolowski, on Flickr
Więcej zdjęć tu -> https://photos.app.goo.gl/vEU2gRfWmBQ43uCWA" target="_blank
"You have heart of a chief, but soul of a Dragon"
Instrukcje, Zdjęcia, FB
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Eskadra Mroku

Post autor: Fuku »

Ładne, szczególnie myśliwce, fregata ma trochę za dużo studów na skrzydłach i jak na inwencję twórczą, nie model istniejącego statku mógłby mieć więcej nietypowych technik budowania /użycia części, bo zapewne to będzie brane pod uwagę przy ocenianiu. Sam planuję się zgłosić do konkursu, ale nawet przy małej formie brakuje mi części, a na zamówienie z bl wygląda na to, że się nie doczekam
ODPOWIEDZ