The Show Must Go On

Moderator forum Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1991

Re: The Show Must Go On

Postprzez Sirius » 03 lip 2017 16:56

Świetne Brickheadzy. O ile nie jestem wielkim fanem tej formy to wszystkie Twoje modele robią na mnie niesamowite wrażenie. W tym przypadku dodatkowy plus za tematykę. Jeśli chodzi o gitarę Briana to popieram uwagi Tripemana. Na niektórych zdjęciach faktycznie wygląda, jak by jej kolor wpadał w brąz, ale moim zdaniem dark red lepiej by tu pasował.

I am Groot!
Rok urodzenia: 1973

Postprzez goldsun » 04 lip 2017 06:28

Sirius napisał(a):Świetne Brickheadzy. O ile nie jestem wielkim fanem tej formy to wszystkie Twoje modele robią na mnie niesamowite wrażenie. ...

I jak tu komentować, jak wcześniej już ktoś napisał dokładnie to samo co sam myślę? ...
Bo mnie również Brickheadzy nie pasują, ale niektóre Twoje modele się wybitnie wyróżniają na plus.

Przy okazji - próbował ktoś zrobić brickheadzy np. z muppetów? Jakoś tak mi do głowy przyszło .... chyba, przez te loki u Briana Maya mi się miś Fazi skojarzył. :-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr

W każdej grupie są osoby które chcą mieć ciastko i inne które chcą zjeść ciastko. Nad wszystkimi dominuje trzecia która chce mieć ciastko i zjeść ciastko i żeby ktoś to przygotował, potem posprzątał i podał pilota/piwo/gazetę.

Rok urodzenia: 1976

Postprzez JK » 04 lip 2017 12:20

Dziękuję Wam serdecznie za komentarze! Jest mi bardzo miło, że MOC się Wam spodobał. Dla mnie wielką przyjemnością było jego tworzenie. I dziękuję za krytyczne uwagi odnośnie gitary. Zastanowię się jeszcze i coś potestuję w tym zakresie. Jak widać - i to jest wielką wartością tego hobby - przy każdym MOCu można się czego nowego dowiedzieć i nauczyć:)

Moderator forum Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1986

Postprzez Innos » 05 lip 2017 20:43

goldsun napisał(a):Przy okazji - próbował ktoś zrobić brickheadzy np. z muppetów? Jakoś tak mi do głowy przyszło .... chyba, przez te loki u Briana Maya mi się miś Fazi skojarzył. :-)
Glaz zrobił Oscara
JK napisał(a):Zastanowię się jeszcze i coś potestuję w tym zakresie.
I o Ideas pomyśl. :)
That's what I do: I build and I know things.

Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Rok urodzenia: 1996

Postprzez LL » 12 lip 2017 14:12

Fantastyczne. Masz może więcej zdjęć? Chętnie zrobiłbym dziewoi takiego, bo jest fanką :D.

Rok urodzenia: 1976

Postprzez JK » 13 lip 2017 11:09

LL napisał(a):Fantastyczne. Masz może więcej zdjęć? Chętnie zrobiłbym dziewoi takiego, bo jest fanką :D.

Dzięki! Miło mi, że Ci się podoba:) Sam również jestem fanem Queen:) Co do zdjęć, na moim Flickr jest jeszcze Freddie solo i razem z B.M. - widok z tyłu. Może to coś pomoże:) Natomiast projekt powstawał przy minimalnym wsparciu LDD, a bardziej "na żywo", stąd też nie wszystko mam dobrze udokumentowane;)

Poprzednia strona

Powrót do Nasza twórczość