[BriXtar] Modular Building Challenge

Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[BriXtar] Modular Building Challenge

Post autor: Insomnia »

Pomyślałem, że jak już zarejestrowałem się na forum to może do czegoś się przydam. Nie wiem czy znacie BriXtar. To taka mobilna platforma dla budowniczych gdzie można publikować swoje prace i zapewne robić inne rzeczy ale niedawno się tam zarejestrowałem i nie bardzo się orientuję. Tak czy owak często organizują konkursy. Aktualnie trwa Modular Building Challenge. Nagrodą główną jest najnowszy Modular Lego czyli 10260 Downtown Diner.

Nie dam rady skopiować dokładnego info odnośnie konkursu z ich aplikacji, a na ich stronie też tego nie widzę, więc jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany to może założyć konto i sprawdzić. Do końca konkursu zostały 82 dni więc czasu jest całkiem sporo.

To ich strona:
https://brixtar.com/" target="_blank
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: [BriXtar] Modular Building Challenge

Post autor: glaz_pimpur »

Nie znam się, ale te Terms of Use troszkę śmierdzą. Byłbym ostrożny.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: [BriXtar] Modular Building Challenge

Post autor: Insomnia »

glaz_pimpur pisze:Nie znam się, ale te Terms of Use troszkę śmierdzą. Byłbym ostrożny.
Terms of use to śmierdzą w każdym serwisie gdzie udostępnia się swoje rzeczy. Ogólnie są bardzo aktywni na Instagramie i dodatkowo tam promują twórców więc tak źle chyba nie jest. Mogę się oczywiście mylić :)
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: [BriXtar] Modular Building Challenge

Post autor: jetboy »

Insomnia pisze:
glaz_pimpur pisze:Nie znam się, ale te Terms of Use troszkę śmierdzą. Byłbym ostrożny.
Terms of use to śmierdzą w każdym serwisie gdzie udostępnia się swoje rzeczy. Ogólnie są bardzo aktywni na Instagramie i dodatkowo tam promują twórców więc tak źle chyba nie jest. Mogę się oczywiście mylić :)
Znam ten serwis od jakiegoś czasu, ale nie bardzo rozumiem jego idee. Instagram znam jeszcze dłużej, ale też nie bardzo widzę sens - same zdjęcia to za mało, potrzebne są jeszcze opisy i możliwość integracji z twórcą. Ale to pewnie kwestia wieku, widać jestem już stary.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: [BriXtar] Modular Building Challenge

Post autor: Insomnia »

jetboy pisze:Znam ten serwis od jakiegoś czasu, ale nie bardzo rozumiem jego idee. Instagram znam jeszcze dłużej, ale też nie bardzo widzę sens - same zdjęcia to za mało, potrzebne są jeszcze opisy i możliwość integracji z twórcą. Ale to pewnie kwestia wieku, widać jestem już stary.
Też nie rozumiem za bardzo jego idei. Podobnie było z Brickly - powstało jako miejsce dla społeczności Lego, podziałało chwilę i padło. Sprzedali (albo oddali) to Bricklinkowi i nic tam się nie dzieje. W aplikacji nic nie zmieniło się od czasu przejęcia. W sumie to niezły moment wybrali bo akurat cała jedna sekcja aplikacji poświęcona jest moim miniaturkom :)

Co do Instagrama to nie skreślałbym go na Twoim miejscu. Też najmłodszy nie jestem a mimo to odnajduję się tam o wiele lepiej niż na Flickr. Przede wszystkim społeczność Lego jest tam o wiele większa. Składa się pewnie w większej mierze z dzieciaków ale gdzie krzewić idee jak nie wśród młodzieży? :) Dla porównania - na Instagramie obserwuje mnie ponad 17 tysięcy osób (na Flickr koło 400), a każda nowa publikacja zdobywa przynajmniej 1000 polubień. Interakcję też mam tam większą - komentują, wysyłają wiadomości prywatne. Jest to więc zupełnie inne miejsce niż Flickr ale polecam.
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
ODPOWIEDZ