"Magia kina" - konkurs 8x8

Awatar użytkownika
crises
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4220
Rejestracja: 14 maja 2013 19:29
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

"Magia kina" - konkurs 8x8

Post autor: crises »

Ogłaszam kolejny konkurs na moją ulubioną formę - miniaturkę 8x8. Tym razem tematem pracy jest "Magia kina". Należy pokazać scenę z filmu (wymyślonego lub prawdziwego), w której oprócz tego co zobaczy widz w efekcie końcowym, widać również jakiś element filmowego warsztatu. Może to być na przykład nie dość sprytnie ukryty mikrofon, zielone tło zamiast zapierającego dech w piersiach krajobrazu albo "niewidoczne linki" podtrzymujące kaskadera. Humorystyczne podejście do tematu jest wskazane.

Jak zwykle, to co już znacie z poprzednich moich konkursów. Oprócz samej pracy będzie się liczyć solidne podejście do budowy (dociskać klocki) i prezentacji (bez skarpet w tle i poplamionych stołów). Nie musi być high top ekstra idealnie, ale musi być widać, że się autor postarał.

Konkurs trwa do 5 maja 8 maja włącznie. Potem jury ogłosi zwycięzcę (musi być co najmniej 5 uczestników, żeby konkurs się odbył). Modele należy prezentować w dziale Nasza twórczość, a tutaj zgłaszać poprzez podanie tytułu i linka pracy.

Nagroda jest, ale dość specyficzna. Jest to podwójne zaproszenie do kina Helios. Ważne jest do połowy czerwca, ale tylko na terenie Gdańska, Gdyni i Tczewa.

Powodzenia i samych przebojowych pomysłów.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016 11:33 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: "Magia kina" - konkurs 8x8

Post autor: Jaskier »

Fajny konkurs, chodziło mi po głowie coś takiego kiedyś. ;)
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: "Magia kina" - konkurs 8x8

Post autor: dzidek1983 »

Możesz troszkę termin wydłużyć?
Do końca maja musimy oddać projekty na wystawę LEGO a na długim weekendzie czasu na budowanie nie będę miał.
Może chociaż do 8'go w niedzielę?
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
crises
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4220
Rejestracja: 14 maja 2013 19:29
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Magia kina" - konkurs 8x8

Post autor: crises »

Do 8mego maja jak najbardziej. Miałem na myśli niedzielę, coś mi się pokręciło z datami.
Alamo
Posty: 66
Rejestracja: 18 mar 2016 13:40
Rok urodzenia: 1984

Re: "Magia kina" - konkurs 8x8

Post autor: Alamo »

"Pływanie w (basenie) morzu"

viewtopic.php?f=7&t=5426&p=81490#p81490
ODPOWIEDZ