Konkurs: League of Legends

Awatar użytkownika
wesyr
Posty: 442
Rejestracja: 18 sty 2016 19:42
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Konkurs: League of Legends

Post autor: wesyr »

Witam serdecznie

Postanowiłem ogłosić konkurs i zasponsorować nagrodę. Nie będzie to nic wielkiego, banku nie rozbiłem. Dla zwycięzcy przewidziałem zestaw 75130.

Obrazek

Konkurs okolicznościowy w związku z rozpoczynającymi się właśnie zawodami Intel Extreme Masters i rozgrywanymi tam mistrzostwami w jedną z najpopularniejszych gier Multiplayer (ponad 60 milionów graczy codziennie gra w tą grę), czyli League of Legends. Aby wziąć udział w konkursie należy zbudować miniaturkę 8x8 (można wyjść poza obręb), która nawiązywać będzie do świata gry - czy to fragment mapy Summoners Rift, czy któregoś z Championów. W ramach pomocy w znalezieniu natchnienia podrzucam linki do grafik:

Strona League of Legends
Spis wszystkich championów wraz z grafikami skórek
Grafiki mapy, na której toczy się rzgrywka T U i T U.

Na ocenę miniaturki wpływ będzie miała jego prezentacja - jednolite tło i dobre oświetlenie.

Konkurs trwa do 4 kwietnia włacznie do godziny 24:00. Aby konkurs był ważny musi zostać zgłoszonych przynajmniej 5 prac.

Modele należy prezentować w dziale Nasza twórczość, a tutaj zgłaszać poprzez podanie tytułu i linka pracy.

Czekam na akceptację administracji i pomoc w promowaniu prac na FB.

To tyle ode mnie. Powodzenia!
Ostatnio zmieniony 04 mar 2016 12:21 przez wesyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: dzidek1983 »

Star Wars... No to się Janek rzuci na to jak dzik w żołędzie.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: Jaskier »

Nie grałem nigdy, ale patrzę na tych gostków i od razu widzę kilku, którzy by mi spasowali do mojej steampunkowej „serii”.

Czy z racji oczywistej mnogości skórek i najróżniejszych alternatywnych wersji można sobie samemu jakąś zaprojektować? To znaczy - czy każdy wąsacz w czapce pilota, latający małym latającym latadłem z uzbrojeniem zamontowanym na dziobie zakwalifikuje się jako Corki? Czy trzeba się jak najmocniej trzymać pierwowzoru?
Awatar użytkownika
wesyr
Posty: 442
Rejestracja: 18 sty 2016 19:42
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: wesyr »

Dobrze by było, żeby pierwszy rzut oka pozwolił rozpoznać postać. Atrybutem Corkiego jest ten minisamolocik, Gragasa na przykład beczka z piwem, Blitzcrank to robot w wystrzeliwaną prawą dłonią, którą może przyciągnąc przeciwnika, Braum nosi wielkie drzwi zamiast tarczy, Quin zamienia się w wielkiego ptaka itd.
Awatar użytkownika
Ździsław Źdźbło
Posty: 100
Rejestracja: 11 gru 2014 18:05
Rok urodzenia: 1999

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: Ździsław Źdźbło »

Błąd! powinno być "tę grę". A tak poza tym to myślę, że konkurs to dobry pomysł. Zwłaszcza, że gra daje pole do popisu, a dobrych prac Legowych jest mniej niż niewiele...
"Battlecruiser operational!"
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: dzidek1983 »

Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Janek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1689
Rejestracja: 06 cze 2015 10:05
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: Janek »

dzidek1983 pisze:Star Wars... No to się Janek rzuci na to jak dzik w żołędzie.
I mam humor na wieczór. Sęk w tym, że nie cierpię i LoL'a i Rebelsów. ;)
Awatar użytkownika
przem
Posty: 746
Rejestracja: 08 cze 2014 10:36
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Katowice

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: przem »

a najśmieszniejsze na IEM było to jak sektor SC zaczął skakać z tekstem "kto nie skacze ten gra w lola"... ech ta gimbusiarnia :]
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: Jaskier »

wesyr pisze:Dobrze by było, żeby pierwszy rzut oka pozwolił rozpoznać postać. Atrybutem Corkiego jest ten...
A nie, no to wiadomo, że tych charakterystycznych cech postaci zamierzam się trzymać. Łatwo rozpoznać, co kogo charakteryzuje, bo to wspólny element każdej skórki.

W ogóle super konkurs i jeszcze lepszy termin - w domu będę dopiero na Święta, więc akurat zdążę coś zbudować. :D
Awatar użytkownika
wesyr
Posty: 442
Rejestracja: 18 sty 2016 19:42
Rok urodzenia: 1980
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Konkurs: League of Legends

Post autor: wesyr »

Bardzo się cieszę, że konkurs się podoba :) Byłem pewien obaw, że nie siądzie.
ODPOWIEDZ