Relacje z integracji

Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11896
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: Kris Kelvin »

Ale kiedy to było i czego mnie nie było?
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: jetboy »

Kris Kelvin pisze:Ale kiedy to było i czego mnie nie było?
24.07, byłeś "na 100% gdzieś w gdańsku".
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: glaz_pimpur »

Kris Kelvin pisze:Ale kiedy to było i czego mnie nie było?
Tak dawno temu, że już nie pamiętałem.
Poprawiłem.
Duplo Users Poland Assosiation
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11896
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: Kris Kelvin »

A to faktycznie wiele wyjaśnia :)
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: goldsun »

Kiedy: czerwiec 2014
Gdzie: Chorzów Skansen
Kto uczestniczył: Benny80, Ciehoo, Goldsun, Migalart, Rasch, Sikorka + rodziny + wielu przypadkowych przechodniów :-)

W skrócie: było to pierwsze spotkanie komitetu organizacyjnego wystawy "Silesia 2015" a przy okazji moment na spokojne pogadanie o tyle co otwartej wystawie w Swarzewie.
Spotkanie przerywane co jakiś czas występami rycerzy lub średniowiecznych tancerzy :-)
Podczas integracji zostały zbudowane niektóre zestawy z Supportu.
Szabru nie było - zestawy dalej są w całości jak to piszę :-)

Obrazek

Zdjęcia można zobaczyć tu (na zdjęciach widać, że osoby z boku również czasami do nas dołączały).
Jakby coś było nie tak, to proszę pisać bo właśnie zacząłem "uczyć się flickra" skoro na BSa już coraz mniej można liczyć.

Wszyscy którzy mają ochotę mogą dopisywać i komentować :-)
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Lolas
Posty: 381
Rejestracja: 07 lis 2013 12:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: Lolas »

Pełne skupienie przed grabieżą :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: Jerac »

Na skróty, bo integracja też dość skrótowa.

Miejsce uć, koło 16, burgerownia ta co zwykle tam gdzie zwykle. Skład: Ja, Amal (x2), Lord, Komrenks, Sorrow.

Poza typowymi rzeczami okołointegracyjnymi przekazana informacja o Walnym, zgrubsza jak będzie ono wyglądało, o czym będziemy tam gadać i dlaczego warto na nim być (bo zaczniemy rozmawiać o nowym Zarządzie i o przyszłości ZT).

Podsumowaliśmy w końcu wystawę na Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi która odbyła się na jesieni zeszłego roku. Zgodnie stwierdziliśmy że było fajnie, ale organizatorzy mocno dali ciała. W związku z tym że nie przewidujemy poprawy ze strony organizatorów MFKiG, oraz dlatego że festiwal będzie po nieprzerwanym cyklu czterech innych wystaw jakie organizujemy w tym roku, wstępnie zadecydowaliśmy że w tym roku nie organizujemy wystawy ZT na festiwalu. Nie jest to decyzja ostateczna - jeśli zmienią się warunki ze strony MFKiG lub też będzie chęć ze strony ZT żeby wystawę zrobić, oczywiście jesteśmy za. Na ten moment jednak takiej chęci nie ma.

Pod koniec rozmów o festiwalu przypomniało nam się że został nam jeszcze ostatni zeszłoroczny szaber do przeprowadzenia; tym razem ze względu na brak czasu zrealizowaliśmy go w formie takiej, jak robi się to za granicą. Działa to tak że wysypuje się klocki (to robiliśmy tak samo jak zwykle :D), a potem grupuje po wszystkim co się powtarza, uwzględniając kolory. Czyli białe płytki 1x4 to jedna kupka, żółta jedna jedyna płytka 1x4 to druga "kupka", białe kafle 1x4 to trzecia itp itp. Drugi etap to... rozpoczęcie szabru, bez żadnego klasyfikowania, podziału na grupy, etc etc. Sam proces szabru jest też znacznie uproszczony: każda osoba wybiera jedną kupkę i tyle. Jedyna ciekawostka to to że kolejka nie idzie w kółko tylko tam i z powrotem. Dla osób A B C D kolejka wybierania to A B C D D C B A A B C D (...).

Efekt? Poszło dosłownie momentalnie. Nikt nie dumał nad wyborem, bo wybierało się jedną rzecz naraz i nie trzeba było nic liczyć, nie zastanawialiśmy się też nad tym że jedne kupki są więcej warte niż inne. Jak są to trudno, "kupki" z jednej płytki czy kierownicy po prostu zostały do końca i tyle. W gruncie rzeczy było to tak szybkie, że zdarzało się że jeszcze do końca nie wrzuciłem klocka do torebki a już musiałem wybierać nowy.

Następna integracja - ferie, i tym razem domowa. W planie konkurs dla project managerów który z powodu wymogu posiadania klocków LEGO po prostu musi zostać sprawdzony i u nas.
Szarnywirk
Awatar użytkownika
Sorrow
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 291
Rejestracja: 08 lip 2013 11:55
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje z integracji

Post autor: Sorrow »

Od siebie dodam, że rośnie nam w Uodzi świetna budowniczyni. Już teraz, w wieku 9 lat, zbudowała tak bajeranckie okulary unisize i unisex, że aż ja, która normalnie chowam się przed aparatem, pozwoliłam, żeby zrobiono mi w nich zdjęcie!
Awatar użytkownika
Amal
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2874
Rejestracja: 18 maja 2013 02:37
Rok urodzenia: 1968
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: Amal »

No właśnie. to na razie "na szybko"
Obrazek
a to po edycji pozostałe zdjęcia:
A oto co Jerac przyciągnął na spotkanie. Kto zgadnie co to?
Obrazek

Dobrawa się z miejsca zakochała...
Obrazek

Następnie Lordofdragons postanowił zostać św.Mikołajem, tudzież dobrym wujkiem i rozdawał prezenty
Obrazek

Potem Jerac długo zastanawiał się, co wybrać do jedzenia
Obrazek

W oczekiwaniu na posiłek zdjęcie połowy obecnej grupy
Obrazek

A po posiłku wymienialiśmy cenne (i mniej cenne też) uwagi na temat pracy Fabryki Samochodów Małolitrażowych
Obrazek
Obrazek
Lex est quod notamus (łac."prawem jest, co zapisane")
Awatar użytkownika
szww
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1820
Rejestracja: 19 wrz 2013 11:16
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Relacje z integracji

Post autor: szww »

Pluszowy Cacodemon jest śliczny!
Gdzie można dostać takie maleństwo?
ODPOWIEDZ