Spotkanie w krakowskiej Artetece WBP 14.06

Awatar użytkownika
QQS
Posty: 89
Rejestracja: 06 sie 2013 21:19
Rok urodzenia: 1990

Spotkanie w krakowskiej Artetece WBP 14.06

Post autor: QQS »

Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa za to, że napisałem powyższy temat, jednakże nigdzie nie mogłem znaleźć stosownego wątku.

Chciałbym wszystkim podziękować za spotkanie, które odbyło się w zeszłą sobotę w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. Atmosfera była naprawdę miła, fajnie było zobaczyć stare i poznać nowe twarze :)


Mam kilka zdjęć ze spotkania. Prawdopodobnie byłoby ich więcej, gdyby nie fakt, że zachciało mi się sesji fotograficznej pewnego zamkowego zestawu ...
Tak czy inaczej - wszystkie zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.majhost.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=287160" target="_blank


A, i na koniec taka ciekawostka - z drobnicy, którą otrzymaliśmy na spotkaniu (za którą również bardzo dziękuję) udało mi się zbudować takie coś (oczywiście nie wliczając w to czerwonego Mixela, po prostu uznałem, że przydałby się jakiś sensowny kierowca):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki licznym zawiasom i wszędobylskiej drobnicy, autko można łatwo przetransformować w coś na kształt drona:
Obrazek
nawiasem mówiąc, dron jest pierwszą konstrukcją, zawieszoną na specjalnie skonstruowanym przeze mnie stelażu do animacji - stąd te białe sznurki ...

Galeria
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Spotkanie w krakowskiej Artetece WBP 14.06

Post autor: rh »

O, jak miło że zrobiłeś ten wątek :) Moje zdjęcia: http://www.majhost.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=287141" target="_blank
interesado
Posty: 141
Rejestracja: 03 kwie 2014 08:13
Rok urodzenia: 1900

Re: Spotkanie w krakowskiej Artetece WBP 14.06

Post autor: interesado »

A nie miało być budowania 70816? Na zdjęciach go nie widać
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Spotkanie w krakowskiej Artetece WBP 14.06

Post autor: rh »

Miało, ale czasu zabrakło w ostateczności. Zresztą, szaber był równie fajny, o ile nie fajniejszy :)
ODPOWIEDZ