Integracja Małopolska

nisiia
Posty: 514
Rejestracja: 15 paź 2013 22:35
Rok urodzenia: 1987

Re: Integracja Małopolska

Post autor: nisiia »

To teraz nie masz wyjścia, musisz się pojawić :)
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3121
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Integracja Małopolska

Post autor: rASch »

Jest jeszcze jedna opcja, integracja południe w Katowicach ;) lub w Gliwicach co by Wrocław miał jeszcze bliżej ;) a wtedy to by była znaczna ilość osób mi się wydaje ;)
nisiia
Posty: 514
Rejestracja: 15 paź 2013 22:35
Rok urodzenia: 1987

Re: Integracja Małopolska

Post autor: nisiia »

Jak dla mnie nie ma problemu, auto już poskładane :) Tylko Kraków może mieć daleko i czy będzie chciał tak podróżować... Zawsze można się zabrać z Kubrickiem, on musi jeździć, czy chce, czy nie ;)
Awatar użytkownika
Śledzik
Posty: 69
Rejestracja: 21 lip 2013 20:39
Rok urodzenia: 1989

Re: Integracja Małopolska

Post autor: Śledzik »

O przepraszam, w Krakowie też jest znaczne grono! Proszę mi tu nie dyskredytować Miasta Kraka, a Katowice też do Krakowa wpaść mogą :P
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Integracja Małopolska

Post autor: rh »

Śląsk czasami może się ruszyć też, co nie? ;) A po prostu w Krakowie, wstyd, jeszcze nie było żadnej integracji ZT i chciałbym to nadrobić w końcu.
Zresztą do Gliwic to komunikacją masową z Wrocławia gorzej się dostać jak do Krakowa. Na trasie KRK - WRO kursuje dziennie z 20 - 30 autobusów ;P Do Katowic sporo mniej ...
nisiia
Posty: 514
Rejestracja: 15 paź 2013 22:35
Rok urodzenia: 1987

Re: Integracja Małopolska

Post autor: nisiia »

rh pisze:Śląsk czasami może się ruszyć też, co nie? ;) A po prostu w Krakowie, wstyd, jeszcze nie było żadnej integracji ZT i chciałbym to nadrobić w końcu.
Zresztą do Gliwic to komunikacją masową z Wrocławia gorzej się dostać jak do Krakowa. Na trasie KRK - WRO kursuje dziennie z 20 - 30 autobusów ;P Do Katowic sporo mniej ...
Śląsk się rusza i żąda dostępu do morza!

Kolego, co 15 minut jeżdzą busy do Krakowa od 06:00 do 22:00 za 14zł, jadą 80minut :> Nie opowiadaj mi tu :> W drugą stronę podobnie...
Uni-bus i Inter z dworca :)
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Integracja Małopolska

Post autor: rh »

Wrocław - Katowice / Gliwice, a nie Kraków - Katowice ;> czytamy ze zrozumieniem ;)
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3121
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Integracja Małopolska

Post autor: rASch »

Jakoś nie umiem sobie wyobrazić że autobus jadący z Wrocławia do Krakowa nie przejeżdża przez Gliwice czy Katowice, oba miasta są na trasie A4, ;) ale ja komunikacją zbiorową przemieszczam się coraz rzadziej więc nie mam pojęcia czemu tak to jest.

Śląsk się musi rozpędzić najpierw, a potem to się zoboczy ;)
Awatar użytkownika
Śledzik
Posty: 69
Rejestracja: 21 lip 2013 20:39
Rok urodzenia: 1989

Re: Integracja Małopolska

Post autor: Śledzik »

Autobusu jeżdżą autostradą ale nie zatrzymują się nigdzie, po prostu są trasy bezpośrednio Wrocław-Kraków.
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Integracja Małopolska

Post autor: rh »

Rasch, owszem są po drodze, ale się nie zatrzymują :) W Gliwicach nawet by nie mogli - bo wg obecnych przepisów, z tego co wiem, połączenia ekspresowe mogą zatrzymywać się tylko w miastach wojewódzkich. W Katowicach się nie zatrzymują, bo na tym się traci jakieś 30 minut, a w sumie im wszystkim zależy na jak najszybszym połączeniu WRO - KRK. I jakoś tak wychodzi, że połączenia są głównie bezpośrednio bez postojów :)

Czyli w skrócie: drodzy obywatele Górnego Śląska i Zagłębia, po prostu sami też dotrzyjcie do Krakowa, macie tak samo daleko jak Kraków do Was :)
Ostatnio zmieniony 20 sty 2014 14:03 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ