Integracja Śląska

Ciehoo
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2208
Rejestracja: 12 sie 2013 18:56
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: Ciehoo »

marki70 pisze:No moich nikt nie chce.9 kompl. jak nie to wyst.na allegro.
Tylko, że z Wrocławia do nas nikt za darmo nie przywiezie;) Łatwiej kupić na miejscu...
---------------------
Mój BRICKSHELF
Awatar użytkownika
sikorka
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 520
Rejestracja: 10 sty 2014 22:40
Rok urodzenia: 1971
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: sikorka »

rASch pisze:ja mam karte, zadzwonie czy w bytomiu jeszcze maja to mozemy sie ugadac jakos ;)
w razie czego to w Katowicach też jest sellgros, w miarę blisko Ikei ;)
sikorka
sekcja: matki, żony, kochanki
na wiosnę mięciusio, włochato i zielono
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: rASch »

problemu nie ma, rozmawiałem dziś i mogą zmówić w tej cenie typowo pode mnie, natomiast to co dziś dostaną wystarczy Michałowi więc wieczorem jestem tam na zakupach, no chyba że jeszcze ktoś chce to dobrze by było jednak zrobić zamówienie ;)

Ktoś się zastanawia nad Lugpolową integracją ? Bo w sumie to jak bym znalazł czas to chętnie bym się napił grzanego piwa i zjadł kawał pizzy ;)
nisiia
Posty: 514
Rejestracja: 15 paź 2013 22:35
Rok urodzenia: 1987

Re: Integracja Śląska

Post autor: nisiia »

rASch pisze: Ktoś się zastanawia nad Lugpolową integracją ? Bo w sumie to jak bym znalazł czas to chętnie bym się napił grzanego piwa i zjadł kawał pizzy ;)
Nie wiem nad czym się tu zastanawiać :)
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: rASch »

zastanawiać się nad czym??? No proszę ;P
Każdy się musi zastanowić jak powiązać koniec z końcem by wysupłać te kilka godzin wolnego w weekend. Tzn jakie kłamstewko powiedzieć żonie, jak pozbyć się np. dzieci, czym dojechać i czy w ogóle jest szansa by nie kolidowało z planami tej lepszej połówki bez narażenia się na terror domowy ;) :D
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: goldsun »

rASch pisze:...
Ktoś się zastanawia nad Lugpolową integracją ? Bo w sumie to jak bym znalazł czas to chętnie bym się napił grzanego piwa i zjadł kawał pizzy ;)
Hmmm, a to potrzebujesz integracji do zjedzenia pizzy ? :-)
Zastanawiam się tylko czy zaniedługo nie dojdziemy do:
1wszy weekend - integracja zbudujcowa
2gi weekend - integracja lugpolowa
3ci weekend - integracja wspólna
4ty weekend - integracja bo ktoś przyjedzie, albo trzeba powymieniać się klockami
i następny miesiąc od poczatku
...
:-)

Tylko jakoś mało czasu na samo budowanie zostaje :-)

P.S. Zakładam, że my się nie wybieramy.
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
nisiia
Posty: 514
Rejestracja: 15 paź 2013 22:35
Rok urodzenia: 1987

Re: Integracja Śląska

Post autor: nisiia »

goldsun pisze: Zastanawiam się tylko czy zaniedługo nie dojdziemy do:
1wszy weekend - integracja zbudujcowa
2gi weekend - integracja lugpolowa
3ci weekend - integracja wspólna
4ty weekend - integracja bo ktoś przyjedzie, albo trzeba powymieniać się klockami
i następny miesiąc od poczatku
...
:-)

Tylko jakoś mało czasu na samo budowanie zostaje :-)

P.S. Zakładam, że my się nie wybieramy.
Ja już w ogóle przestałam ogarniać kto z kim, gdzie i za ile ;) Jest umówione spotkanie, to idę. Ostatnio mnie być nie mogło, to pójdę teraz.
Mam nadzieję, że ten podział jest tylko formalny i nie będziemy musieli za chwilę urządzać sobie jakiś potajemnych schadzek, żeby się "tamci" nie dowiedzieli ;)
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: rASch »

Ostatnia integracja była tylko zbudujcowa, ale nic nie stoi na przeszkodzie się integrować z kolegami którzy zostali na starych śmieciach i jest im tam dobrze ;), jak będzie kolejna potrzeba zbudujcowo pogadać to się zorganizujemy ;)

No ja wiem że mamy 21wiek i telefony i internet i bez ruszania dupy z kanapy pizze bym mógł zjeść mimo to czasem trzeba ze swojej jaskini wyjść :)
Awatar użytkownika
sikorka
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 520
Rejestracja: 10 sty 2014 22:40
Rok urodzenia: 1971
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: sikorka »

rASch pisze:Ostatnia integracja była tylko zbudujcowa, ale nic nie stoi na przeszkodzie się integrować z kolegami którzy zostali na starych śmieciach i jest im tam dobrze ;), jak będzie kolejna potrzeba zbudujcowo pogadać to się zorganizujemy ;)

No ja wiem że mamy 21wiek i telefony i internet i bez ruszania dupy z kanapy pizze bym mógł zjeść mimo to czasem trzeba ze swojej jaskini wyjść :)
hmm, no comments
w sumie to Goldsun powinien być na tym w zeszłą sobotę, a ja w tą ? bo ja już nie wiem :D jakieś takie rozdwojenie mam !! :D

dzisiaj nie mogliśmy być z kilku powodów
pal sześć, że
rASch pisze:Każdy się musi zastanowić jak powiązać koniec z końcem by wysupłać te kilka godzin wolnego w weekend. Tzn jakie kłamstewko powiedzieć żonie, jak pozbyć się np. dzieci, czym dojechać i czy w ogóle jest szansa by nie kolidowało z planami tej lepszej połówki bez narażenia się na terror domowy ;) :D
mamy pewien problem z żoną/mężem, bo my razem i tak na upartego osobno :D

poza tym, dzisiaj i tak byśmy nie mogli, bo:
po 1: własnie dzisiaj zaliczałam ostatnie przedmioty i została mi tylko seminarka
po 2: nasze auto nie żyje od zeszłej niedzieli (mechanik miał ferie !!!!)
po 3: właśnie dzisiaj skończył się raj bez dziecióf, które należało odebrać od dobrego człowieka, czyli Babci :D (skończyła się laba, Potwory znowu są w domu ! Następne wolne dopiero w lipcu, buuuuuuuuuuuuuuuuu;) )

Tak więc pozostanie nam nic innego jak spozywać pifko w domowym zaciszu i łączenie się myślami z Wami :D


Dodam, iż czakam na relację !!

P.S.
Nisiia, tym razem to ja Cię wyrodzynkowałam, przepraszam !
sikorka
sekcja: matki, żony, kochanki
na wiosnę mięciusio, włochato i zielono
Awatar użytkownika
rASch
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 3120
Rejestracja: 14 maja 2013 20:37
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Re: Integracja Śląska

Post autor: rASch »

Ja już się pogubiłem to ta integracja mam być w ten weekend czy już była ??

A na poważnie to mam jeszcze jeden temat.
Robię zakupy w UK tile 2x2 Dark tan po ok 13gr sztuka,

EDYTA
Z klockusia zrezygnowałem klocków za 34 zlote, kilka sztuk dosłownie garsc do lokomotywowni, nie poczekał pomimo prosby i wystawił invoica, a w nim oplata za przesyłke i opłaty dodatkowe to 12,5 w tyn np opłata za paypala 2 pln gdy płacę przelewem, masakra. Ceny nie były rewleacyjne ale nie sadziłem że tak tymi oplatami dobija, nawet rabatu nie dorzucił, no szkoda ide szukac innego sklepu który ma to co mi potrzeba.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2014 10:33 przez rASch, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ