Gdzie kupować minifigurki?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Robotnik
Posty: 209
Rejestracja: 24 sty 2014 19:17
Rok urodzenia: 1998

Gdzie kupować minifigurki?

Post autor: Robotnik »

Czy możecie polecić jakiś sklep internetowy/sprawdzonego sprzedawcę na Bricklinku gdzie można kupić konkretne minifigurki z 3 tegorocznych serii (Batman 2, przebierańcy, Harry Potter)?

Ewentualnie może ktoś z was kupił w zakupach grupowych więcej niż potrzebuje i chciałby sprzedać?

Kiedyś kupowałem w sklepach stacjonarnych, ale teraz znacznie mniej sklepów sprzedaje figurki i jestem już w tym wieku, że trochę głupio chodzić na dział zabawkowy czy uganiać się po sklepach w całym mieście za kilkoma kawałkami plastiku. :-D Raczej wszedłem w Dark Age, ale nadal kupuję pewne co lepsze rzeczy, aby nie żałować, że coś przegapiłem jak już mi minie DA. :-D
Kanał z Moimi MOCami na YT: https://www.youtube.com/channel/UCNP2MC ... xwH8JiB1OA" target="_blank BRICKOVERY
cody1976
Posty: 181
Rejestracja: 13 wrz 2014 23:00
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Gdzie kupować minifigurki?

Post autor: cody1976 »

Idź w miasto i macaj. Córka obecnie zbiera figurki z Playmobila, są u mnie w 2 sklepach przy każdej wizycie, mówię Dzień dobry, da mi Pani pomacać ? Na co sprzedawczyni odpowiada już panu wyciągam, proszę macać do woli. Reakcja innych klientów jest zawsze bezcenna.

cody1976
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Gdzie kupować minifigurki?

Post autor: Innos »

Robotnik pisze:jestem już w tym wieku, że trochę głupio chodzić na dział zabawkowy czy uganiać się po sklepach w całym mieście za kilkoma kawałkami plastiku.
JESZCZE jesteś w tym wieku, że głupio się uganiać. Do tego, żeby mieć wywalone na opinie innych ludzi (którym zresztą nic do tego co robisz i za czym się uganiasz) trzeba dojrzeć. ;)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: Gdzie kupować minifigurki?

Post autor: Jellyeater »

Miło mi, że się mogę zgodzić w czymś z Innosem. Trzeba dojrzeć. :-)
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Robotnik
Posty: 209
Rejestracja: 24 sty 2014 19:17
Rok urodzenia: 1998

Re: Gdzie kupować minifigurki?

Post autor: Robotnik »

Macie trochę racji. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się całkowicie przestać zwracać uwagę na opinię innych.

Z tym wiekiem oprócz oczywiście tego, że trochę czuję, że już nie wypada się pokazywać w sklepie z zabawkami, to jeszcze po prostu nie ma już u mnie tej ekscytacji nowymi figurkami jaka była kilka lat temu - kiedyś wyczekiwałem na każdą serię i jak tylko się gdziekolwiek pojawiła to natychmiast jechałem i kupowałem to, czego chciałem i nieraz z pasją przeszukiwałem saszetki przez półtorej godziny byle mieć te kilka figów i czekać na następną serię. A teraz to tylko przez tego Pottera zorientowałem się, że przebierańcy są już w sprzedaży (od paru miesięcy), a Batmana 2 pewnie nawet już nie mają.

Po prostu kupić przez internet jest mi prościej, bo w tych miejscach, gdzie kiedyś kupowałem już raczej nie mają i zwyczajnie nie mam pomysłu gdzie kupić. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale od ostatnich 2-3 lat Carrefour, Tesco czy Selgros nie sprowadzają minifigów? :-/
Kanał z Moimi MOCami na YT: https://www.youtube.com/channel/UCNP2MC ... xwH8JiB1OA" target="_blank BRICKOVERY
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Gdzie kupować minifigurki?

Post autor: Innos »

Sprowadzać sprowadzają, ale fakt, że ogólnie figurek w marketach jakby mniej (pamiętam, że kiedyś paski z figurkami potrafiły wisieć w całych marketach, łącznie z lodówkami, plus obowiązkowy karton do zakupów "impulsowych" przy kasie) no i niektóre serie trudniej znaleźć a inne czasem zalegają wszędzie.
Jellyeater pisze:Miło mi, że się mogę zgodzić w czymś z Innosem. Trzeba dojrzeć. :-)
Myślę, że wbrew pozorom punktów styczności mamy więcej, choćby z samego faktu bycia na tych samych forach. :) Możliwe, że do niekłócenia się o każdą bzdurę też trzeba dojrzeć. ;)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
ODPOWIEDZ