LDD: naciąganie rubber bands

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

LDD: naciąganie rubber bands

Post autor: jetboy »

Da się w LDD naciągąć rubber bands? Potrzebuje zrobic napęd gumką z busha na pulley wheel.
Ktoś coś takiego robił?

Wiem że w LDRAW się da, ale nie jestem biegły w tym programie i wolał bym pozostac w LDD. Ale jak nie ma innej opcji to podpowiedź jak to zrobić w któryms z narzędzi LDRAW też przyjmę.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: LDD: naciąganie rubber bands

Post autor: Jerac »

W LDD się nie da. Do niczego się gumki nie da zamocować ani w żaden sposób nią manipulować.
Żeby to z kolei zrobić w ldraw (tak naprawdę mlcadzie) trzeba mieć z tego mlcada doktorat, lata doświadczenia, flaszkę wódki i ocean cierpliwości. Tu masz stosowną lekturę... http://lsynth.sourceforge.net/" target="_blank
Szarnywirk
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: LDD: naciąganie rubber bands

Post autor: jetboy »

Jerac pisze:W LDD się nie da. Do niczego się gumki nie da zamocować ani w żaden sposób nią manipulować.
Żeby to z kolei zrobić w ldraw (tak naprawdę mlcadzie) trzeba mieć z tego mlcada doktorat, lata doświadczenia, flaszkę wódki i ocean cierpliwości. Tu masz stosowną lekturę... http://lsynth.sourceforge.net/" target="_blank
Dzięki. Skończyło się na tym że narysowałem gumkę w Photoshopie jak wyplułem instrukcję. Nie mam zamiaru się doktoryzować z LDRAW, tym bardziej że i tak tam nie ma części z WEDO2.0 w oficjalnej dystrybucji, a ściąganie klocków alterantywnych... nie warte świeczki :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: LDD: naciąganie rubber bands

Post autor: Jerac »

Ściąganie klocków alternatywnych nie jest trudne akurat. Natomiast co do gumki narysowanie jej w fotoszopie to dobry pomysł.
Szarnywirk
ODPOWIEDZ