Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów lego?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Patryczak
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2018 15:28
Rok urodzenia: 2003

Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów lego?

Post autor: Patryczak »

Zadałem to pytanie dlatego że chciałbym móc z kimś popisać lub porozmawiać o klockach lub konstrukcjach lego, a gdyby się okazało że nie ma takiego discorda, to ja mógłbym go stworzyć i porozsyłać zaproszenia po całym forum. Wiem że można pisać wiadomości na forum, ale ja bym wolał właśnie solidną grupę do czatowania, gdzie można by było fajnie pogadać o wszystkim co dotyczy klocków lego.
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów l

Post autor: Sirius »

Co to jest discord?
Mnie nie przekonuje dyskusja w formie czatu. Po kilku dniach nie da się wrócić do informacji, które pojawiły się wcześniej. Na fb chyba na podobnej zasadzie działają grupy, a poza tym gdzieś widziałem, że ich użytkownicy też się umawiają na jakieś konwersacje o klockach.
Awatar użytkownika
Patryczak
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2018 15:28
Rok urodzenia: 2003

Re: Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów l

Post autor: Patryczak »

Sirius pisze:Co to jest discord?
Mnie nie przekonuje dyskusja w formie czatu. Po kilku dniach nie da się wrócić do informacji, które pojawiły się wcześniej. Na fb chyba na podobnej zasadzie działają grupy, a poza tym gdzieś widziałem, że ich użytkownicy też się umawiają na jakieś konwersacje o klockach.

No discord to takie miejsce do czatowania lub rozmawiania, coś jak teamspeak lub skype. A tak to grupy na discordzie działają na innej zasadzie niż na facebooku. No chciałbym po prostu żeby coś takiego było. I na takiej grupie można by było luźno gadać albo przeważnie o klockach lego, lub o czymś innym.
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów l

Post autor: dzidek1983 »

Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Patryczak
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2018 15:28
Rok urodzenia: 2003

Re: Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów l

Post autor: Patryczak »

No cóż, ale to jest zagraniczny serwer, ale i tak thanks XD, a mi chodziło o polską wersję takiej grupy, chociaż wiem że byś pewnie powiedział że polska wersja by chyba nie wypaliła i że zawsze kilku Polaków tam się znajdzie ale najlepiej by było może zrobić polskiego discorda dla ludzi z tego forum i wszystkich polskich fanów lego, chociaż nie mam pewności.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów l

Post autor: jetboy »

Patryczak pisze:
No cóż, ale to jest zagraniczny serwer, ale i tak thanks XD, a mi chodziło o polską wersję takiej grupy, chociaż wiem że byś pewnie powiedział że polska wersja by chyba nie wypaliła i że zawsze kilku Polaków tam się znajdzie ale najlepiej by było może zrobić polskiego discorda dla ludzi z tego forum i wszystkich polskich fanów lego, chociaż nie mam pewności.
Discord nie jest tutaj bardzo popularny.

Póki co pisanie na forum idzie Ci całkiem dobrze, może jednak nie musisz zakładać kanału discorda? No i jest jeszcze cała masa grup o lego na facebooku.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Paweł1
Posty: 89
Rejestracja: 30 gru 2017 11:35
Rok urodzenia: 1994

Re: Czy jest lub czy ma ktoś grupę na discordzie dla fanów l

Post autor: Paweł1 »

Nie lepiej zrobić grupę na fb?
You shoot me down but I won't fall
I am titanium
ODPOWIEDZ