Zepsute servo?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zepsute servo?

Post autor: syzygy »

Innos pisze:Po prostu najwyraźniej im się bardziej opłaca wysyłać listami zwykłymi i pokryć dodatkowy koszt sporadycznie gubionych przesyłek niż dokładać do lepszej wysyłki wszystkich.
Jestem w szoku, że wysyłki ze sklepu też są wysyłane zwykłym listem. Pal licho ze mną, bo ja za to nie płacę, ale jakbym coś kupił i czekał trzy miesiące to bym oszalał chyba.
Tak jak na początku byłem zachwycony podejściem do reklamacji, to teraz widzę, jakie to niespójne jest - jaki jest sens wysyłać coś za darmo, skoro ktoś kto płaci grube pieniądze może czekać parę miesięcy? Co taka osoba ma na to powiedzieć? Z jednej strony proklienckie podejście, a z drugiej olewka i oszczędność na wysyłce (która kosztuje przecież prawie 50zł jak się nie złoży zamówienia za 200zł). Ale pewnie jak to w korpo nikt nie widzi tego z szerszej perspektywy i dba o interes własnego departamentu ;p
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Zepsute servo?

Post autor: jetboy »

Mi osobiście zwykle wszystko dochodzi w ciągu tygodnia-dwóch. Ale fakt że reklamacji nie robiłem z 5 lat. Zakupy na S@H i w brick and pieces robię co pare miesięcy.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zepsute servo?

Post autor: syzygy »

No tak, pewnie tak jak mówicie te przesyłki nie giną aż tak często, więc takich sfrustrowanych osób nie jest aż tyle, żeby opłacało się im ponosić koszty droższych przesyłek..
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zepsute servo?

Post autor: syzygy »

Wzruszająca historia dobiegła końca - servo doszło dzisiaj, na adres inny niż domowy. Trzecia przesyłka dopiero doszła, czas realizacji 29 XII 2017 - 27 III 2018 Trzy miesiące... Servo kupiłem już samodzielnie, więc to co dostałem chętnie sprzedam - może ktoś z Was chce? Nowe, w woreczku, nierozpakowane. Na razie niepotrzebne mi drugie ;)
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zepsute servo?

Post autor: syzygy »

Nowe servo już padło - skręca w jedną stronę. Co za szajs.. zwariować można..
Awatar użytkownika
adijedi
Posty: 74
Rejestracja: 07 lut 2017 00:43
Rok urodzenia: 1988

Re: Zepsute servo?

Post autor: adijedi »

co ty z tym servo robisz ;p
nowe z lego shop kupiłeś i to servo Ci padło?
Awatar użytkownika
syzygy
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2017 23:00
Rok urodzenia: 1987
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zepsute servo?

Post autor: syzygy »

Właśnie kupiłem też z allegro bo tamto nie chciało dojść... i to z allegro padło. Było nowe, w woreczku. A to z Lego sprzedałem jak wreszcie przyszło...
Nic wielkiego nie robiłem - trochę Crawlerem pojeździłem, potem jakieś ze dwie moce z rebricka zbudowałem, jedną terenówką byłem w parku, ale nic się nie zapiaszczyło. Teraz bawię się sam konstruując nieudolnie jedno auto od miesiąca, servo nie miało żadnych przeciążeń itp... ale od jakiegoś czasu widziałem, że bardziej skręca w jedną stronę i nie wraca idealnie na środek, przez co auta też nie jechały prosto. A teraz w tę stronę już nie skręca wcale :D
Awatar użytkownika
adijedi
Posty: 74
Rejestracja: 07 lut 2017 00:43
Rok urodzenia: 1988

Re: Zepsute servo?

Post autor: adijedi »

na wszelki wypadek kupuj z lego shop
od razu 2x xD to wysyłka gratis
ODPOWIEDZ