Kontynuowanie zakupów na BL

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Kontynuowanie zakupów na BL

Post autor: Jaskier »

Mam taki problem - w zeszłym tygodniu zrobiłem zakupy na BL-u, dostałem invoice, ale jeszcze nie zapłaciłem.

Chciałbym teraz kontynuować zakupy, dodać kilka klocków. Czy da się coś takiego zrobić z poziomu BL-a, czyli kontynuować tamto zamówienie, czy trzeba robić osobne, ewentualnie dogadywać się ze sprzedawcą?
Awatar użytkownika
Innos
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2696
Rejestracja: 23 lip 2013 16:48
Rok urodzenia: 1986
Lokalizacja: Krakówarszawa
Kontakt:

Re: Kontynuowanie zakupów na BL

Post autor: Innos »

Zasadniczo możesz dodawać kolejne elementy do zamówienia w kolejnych partiach ("batchach") tak samo jak pierwotnie składa się zamówienie i o ile status zamówienia jest "pending", "processing" albo "ready" to dodatkowa partia automatycznie dołączy się do pierwszego zamówienia. Jeżeli jednak status zamówienia jest już "packed", to dodatkowe klocki wskoczą jako nowe, osobne zamówienie.

Ale najlepiej uzgodnić to po prostu ze sprzedającym, szczególnie jeżeli nie ma takiego wariantu (dokładanie do zamówienia przez jakiś czas) uwzględnionego w swoich zasadach.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7105
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Kontynuowanie zakupów na BL

Post autor: Jaskier »

Dzięki, Innos. Tak żem czuł i napisałem już maila do sklepu.

Szkoda, że się nieco wcześniej nie ogarnąłem, bo teraz to już mi na pewno nie zdąży przyjść przed Nowym Rokiem i użyć tych klocków będę mógł dopiero na feriach. :/
ODPOWIEDZ