Lego BOOST jaki tablet?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Beti600

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Beti600 »

papier pisze:
ozzy pisze:LEGO boost działa rowniez z tanim tabletem Overmax Qualcore 1027 3G.
A to ciekawe. Specjalnie zapytałem Overmaxa o ten tablet i odpisali, że nie ma BLE. Zdecydowałem się więc na Kruger&Matz EAGLE 804 ponieważ odpisali że on je posiada. Mimo, że słabszy procesor niż w wymaganiach wszystko jak na razie działa poprawnie.

Pozdrawiam.
Mam pytanko czy na 100 procent lego boost bedzie działało na tablecie OVERMAX QUALCORE 1027 3G?
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

Beti600 pisze:
papier pisze:
ozzy pisze:LEGO boost działa rowniez z tanim tabletem Overmax Qualcore 1027 3G.
A to ciekawe. Specjalnie zapytałem Overmaxa o ten tablet i odpisali, że nie ma BLE. Zdecydowałem się więc na Kruger&Matz EAGLE 804 ponieważ odpisali że on je posiada. Mimo, że słabszy procesor niż w wymaganiach wszystko jak na razie działa poprawnie.

Pozdrawiam.
Mam pytanko czy na 100 procent lego boost bedzie działało na tablecie OVERMAX QUALCORE 1027 3G?
Tutaj jest najbardziej aktualna lista urządzeń które na pewno współpracują: https://www.facebook.com/groups/BOOSTcommunity/" target="_blank

Niestety nie ma tego urządzenia na liście, wiec nie wiadomo czy w ogóle nie działa, czy jeszcze nikt nie sprawdzał.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Gość

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Gość »

jetboy pisze:
Beti600 pisze:Witam Zainstalowałam aplikacje lego boost na windows 10 wszystko jest ok ale robot mówi tylko w języku angielskim.Czy ktoś może mi pomóc w twj kwestii
Nawet wcześniej nie zauważyłęm że mówi po angielsku :) Faktycznie. Niestety zmiana ustswień języka nie wpływa na to w jakim języku mówi robot :/
Wersja na tablet i wersja na telefon mówi prawidłowo w języku który jest ustawiony w aplikacji.

Jedyne co w tej chwili można zrobić to zgłosić ten błąd w customer service Lego https://www.lego.com/pl-pl/service" target="_blank . Im więcej osób to zrobi tym większa szansa na to że to szybko poprawią.
Dziękuje za szybką odpowiedz.A co do tabletów to jaki kupić by sprawdzałsię najlepiej? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

Ważne żeby spełniał wymagania, czyli:
Android Tablet with Bluetooth Low Power Technology (Bluetooth 4.1 or higher)
1 GB RAM
Dual-Core-Processor, 1,4 GHz
8″-Display or bigger
Microphone
Speaker
Android 5.0 or above
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Beti600

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Beti600 »

jetboy pisze:Ważne żeby spełniał wymagania, czyli:
Android Tablet with Bluetooth Low Power Technology (Bluetooth 4.1 or higher)
1 GB RAM
Dual-Core-Processor, 1,4 GHz
8″-Display or bigger
Microphone
Speaker
Android 5.0 or above
Ok Dziekuję ale bardzo mało tabletów posiada bluetooth 4.1 wszystkie przeważnie maja 4.0
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

Beti600 pisze:
jetboy pisze:Ważne żeby spełniał wymagania, czyli:
Android Tablet with Bluetooth Low Power Technology (Bluetooth 4.1 or higher)
1 GB RAM
Dual-Core-Processor, 1,4 GHz
8″-Display or bigger
Microphone
Speaker
Android 5.0 or above
Ok Dziekuję ale bardzo mało tabletów posiada bluetooth 4.1 wszystkie przeważnie maja 4.0
Lista tabletów z BT4.0 na których działą aplikacja boost jest na grupie fejsbukowej do której link podałem wcześniej.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Grześ

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Grześ »

Kamila, czy udało się Wam z Lenovo Yoga Tablet 2? Też mam Yogę i też nie łączy się z Move Hub. LEGO listuje ten tablet jako zgodny ( https://www.lego.com/en-us/service/device-guide/boost" target="_blank ), "BLE Checker" wykazuje wsparcie dla BLE, a nie działa nawet po factory reset.
Awatar użytkownika
Grześ

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Grześ »

Za sugestią Lego Support "odparowałem" Move Hub i pomogło (Lenovo Yoga Tablet 2). Dokładniej:
Wszedłem w ustawienia Bluetooth, nacisnąłem zielony przycisk na Move Hub, dopiero wtedy Lego Move Hub pokazał się on na liście urządzeń Bluetooth, nacisnąłem trybik przy jego pozycji na liście i wybrałem "Zapomnij". Następnie wszedłem w aplikację Lego Boost i połączenie z Move Hub się powiodło.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

Grześ pisze:Za sugestią Lego Support "odparowałem" Move Hub i pomogło (Lenovo Yoga Tablet 2). Dokładniej:
Wszedłem w ustawienia Bluetooth, nacisnąłem zielony przycisk na Move Hub, dopiero wtedy Lego Move Hub pokazał się on na liście urządzeń Bluetooth, nacisnąłem trybik przy jego pozycji na liście i wybrałem "Zapomnij". Następnie wszedłem w aplikację Lego Boost i połączenie z Move Hub się powiodło.
Dzięki że się podzieliłeś rozwiązaniem, na pewno się nie raz komuś przyda!
Udanej zabawy! A jak zbudujecie coś własnego to tez się pochwal.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
makrela44
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2018 22:00
Rok urodzenia: 1980

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: makrela44 »

A czy będzie chodzić na czymś takim: LENOVO TAB 3 7.0" Essential A7-10F 8GB 4x1.3
ODPOWIEDZ