Lego BOOST jaki tablet?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
ozzy

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: ozzy »

LEGO boost działa rowniez z tanim tabletem Overmax Qualcore 1027 3G.
Awatar użytkownika
papier

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: papier »

ozzy pisze:LEGO boost działa rowniez z tanim tabletem Overmax Qualcore 1027 3G.
A to ciekawe. Specjalnie zapytałem Overmaxa o ten tablet i odpisali, że nie ma BLE. Zdecydowałem się więc na Kruger&Matz EAGLE 804 ponieważ odpisali że on je posiada. Mimo, że słabszy procesor niż w wymaganiach wszystko jak na razie działa poprawnie.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamila

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Kamila »

Witam. Niestety u mnie na Lenovo Yoga Tablet 2 lego hub nie paruje sie z tabletem. Tablet ma BLE. Po włączeniu zielonego guzika na kostce lego, w aplikacji pojawia się info "błąd połączenia". Póki co żadne operacje, w tym przeinstalowaniue aplikacji nie pomogly. Czy ktoś z Państwa mial podobny problem i mogłby coś doradzić? Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

U mnie Boost działa na LENOVO YOGA 3. Nie wiem czy działą na LENOVO YOGA 2.

Być może aplikacja będzie działąć na Pani telefonie, lub ma Pani komputer z windows 10. Jeśl komputer nie ma bluetooth BLE, to można dokupić dongle, np ASUS BT-400.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
weldermax
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2017 20:22
Rok urodzenia: 1979

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: weldermax »

Witam ponownie.
Lego Boost już w domu. Aplikacja działa z tabletem Lenovo Tab 4 8 (BT 4.0) bez problemu. Z tego co sie dowiedziałem wynika, że urządzenia z procesorami snapdragon powinny działać nawet z BT 4.0.
miłej zabawy
Awatar użytkownika
Gość

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Gość »

Mam pytanie odnośnie LEGO boost po zbudowaniu pierwszej części robota i włączeniu zielonego przycisku wyskakuje mi na tablecie insert batteries on moce hub i nic z tym nie mogę zrobić czy ktoś mi pomoże
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: SERVATOR »

A masz w nim działające baterie?
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

Gość pisze:Mam pytanie odnośnie LEGO boost po zbudowaniu pierwszej części robota i włączeniu zielonego przycisku wyskakuje mi na tablecie insert batteries on moce hub i nic z tym nie mogę zrobić czy ktoś mi pomoże
Próbował Pan zmienić baterie na nowe?
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Beti600

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: Beti600 »

Witam Zainstalowałam aplikacje lego boost na windows 10 wszystko jest ok ale robot mówi tylko w języku angielskim.Czy ktoś może mi pomóc w twj kwestii
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Lego BOOST jaki tablet?

Post autor: jetboy »

Beti600 pisze:Witam Zainstalowałam aplikacje lego boost na windows 10 wszystko jest ok ale robot mówi tylko w języku angielskim.Czy ktoś może mi pomóc w twj kwestii
Nawet wcześniej nie zauważyłęm że mówi po angielsku :) Faktycznie. Niestety zmiana ustswień języka nie wpływa na to w jakim języku mówi robot :/
Wersja na tablet i wersja na telefon mówi prawidłowo w języku który jest ustawiony w aplikacji.

Jedyne co w tej chwili można zrobić to zgłosić ten błąd w customer service Lego https://www.lego.com/pl-pl/service" target="_blank . Im więcej osób to zrobi tym większa szansa na to że to szybko poprawią.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ