GOLD Chrome C3PO 2007

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
redmer

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmer »

Co miałeś na myśli pisząc


Łapię. Sam jestem kolekcjonerem i mam wiele rzeczy droższych niż na oko wyglądają dla laika.

Niemniej jakbym miał kupić za daną kwotę prezent dziecku,to kupiłbym coś opłacalnego, a nie produkt kolekcjonerski.


Jakieś propozycję .
Awatar użytkownika
goldsun
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11461
Rejestracja: 16 lip 2013 14:56
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: goldsun »

Jakoś nie widzę 4latka który cieszy się z jednej, małej figurki. Nawet złotej.

Ze star warsów masz całą masę zestawów, które możesz mu kupić.
Większość z nich jest mocno bawialna.
Zaczynając od gwiazdy śmierci, sokoła millenium (różne wersje, od największej), star destroyera, przez at-at, y-winga, u-winga, tie-fightery, at-te z wojen klonów (ten poprzerabiany) ...
Spokojnie możesz wydać nawet 20k plnów na zestawy i dzieciak będzie mieć z nich IMHO sporo frajdy.

A same zestawy pewnie za bardzo nawet z wartości nie spadną.
--
Grzegorz Ludwiczek | Flickr
"Ludzie potrzebują wiary w bogów, bo wierzyć w ludzi jest o wiele trudniej" T.Pratchett
Nie jestem osobą aspołeczną, tylko selektywnie towarzyską.
Per ASperger ad astra
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: jetboy »

redmer pisze:Co miałeś na myśli pisząc


Łapię. Sam jestem kolekcjonerem i mam wiele rzeczy droższych niż na oko wyglądają dla laika.

Niemniej jakbym miał kupić za daną kwotę prezent dziecku,to kupiłbym coś opłacalnego, a nie produkt kolekcjonerski.


Jakieś propozycję .
https://shop.lego.com/en-PL/Death-Star-75159" target="_blank

Za mniej więcej tą samą cenę będzie C3PO i jeszcze 25 innych figurek. Że o małej górce klocków nie wspomnę. Dla dziecka bez porównania więcej zabawy.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Jellyeater
Posty: 1707
Rejestracja: 13 paź 2014 10:59
Rok urodzenia: 1984

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Jellyeater »

Pięciolatek to bardziej duplo ciągle. :-P Takiego czegoś sam nie zbuduje, a najpewniej zanudzi się też patrząc jak buduje to tata. :-P
Nie jestem fanem firmy TLG, ani nawet zestawów które wypuszczają, zwłaszcza teraz (fanem Adventurers i Classic Pirates i owszem).
Jestem przede wszystkim fanem samych klocków i budowania z nich - za Goldsun
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Jaskier »

Jellyeater pisze:Pięciolatek to bardziej duplo ciągle. :-P Takiego czegoś sam nie zbuduje, a najpewniej zanudzi się też patrząc jak buduje to tata. :-P
Ja, mając pięć lat, bym budował i całował prezentodawcę po rękach.
No ale dzieciaki są różne, nie każde lubi budować.

W każdym razie, gdy wszedłem w końcu w link do aukcji i zobaczyłem cenę, to również stwierdziłem, że lepiej za ułamek tych pieniędzy kupić chłopakowi wypasiony zestaw.
I patrzę na to z perspektywy pięcioletniego siebie, który mówiłby kolegom w przedszkolu, że ma figurkę C3PO ze złota za 500$, ale tata ją trzyma zamkniętą w gablocie. :/
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: SERVATOR »

Zrób mu taką figurkę...
Awatar użytkownika
redmer

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmer »

Syn jest z tych co to nie lubią budować, woli wsadzić figa do pojazdu pobiegać po domu i urządzać scenki, pogadanki jakieś walki dobro vs zło, też nie jest takim dzieckiem, które weźmie złożony model i walnie o podłogę, wszystkie klocki jakie ma szanuje po każdej zabawie sprawdza czy czegoś nie brakuje, ustawia je na półce, więc trzymanie figa w zamknięciu niema mowy. Widzę dużo osób jest anty, szanuję wasze opinie i przemyślę jeszcze to.
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 1610
Rejestracja: 27 gru 2014 20:35
Rok urodzenia: 2001
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Silverbrick »

redmers pisze:cena 2000 tak to jest dużo, ale popatrz z innej strony jakie dzieci w tych czasach posiadają tel. jakie prezenty na komunię itp.
To są głownie stereotypy, choć słyszałem kiedyś, że pewna rodzina (niezbyt zamożna) została "zmuszona" do kupienia kuzynowi laptopa na komunię, a później przez 2 lata spłacała kredyt...

Nie powiem, że za taką cenę by już było Death Star ale dam ci odpowiedź,
w końcu kto bogatemu zabroni? (jak się później koledzy w szkole dowiedzą, że syn ma taki unikat to dopiero będzie miał respekt... ;). To wątek do odpowiedzi, a więc:
Pierwsza wersja jest na Bricklink więc jest bardziej wiarygodna.
Awatar użytkownika
Gość

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Gość »

No i panowie po prawie miesięcznej nerwówce dotarł z PHOENIX gol c3po nieotwierany .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SERVATOR
Posty: 3180
Rejestracja: 05 gru 2013 18:42
Rok urodzenia: 1973
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: SERVATOR »

I co z tego?
ODPOWIEDZ