GOLD Chrome C3PO 2007

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
redmer

GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmer »

Witam

Mam pytanie odnośnie limitowanej edycji GOLD Chrome C3PO , gdy wpiszemy w przeglądarce lub na ebay to wyskakują nam minifigurki lecz w niektóre różnią się nadrukiem na torsie. Więc który jest z edytowanej emisji ?/
Chciałbym kupiś synowi taki unikat bo jest wielkim fanem star wars.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
redmer

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmer »

W czerwcu kończy 4 lata, wiem że ktoś napiszę że to głupota, ale naprawdę widze jak się obchodzi z klockami jak je szanuje no i figórka była by w jakimś specjalnym opakowaniu.
Obecnie syn posiada zestawy
LEGO Star Wars Myśliwiec X-wing Ruchu Oporu 75149
LEGO Star Wars Kylo Ren's Command Shuttle 75104
75151 Turboczołg klonów
LEGO: 8017 Darth Vader`s TIE Fighter
tak z linku, ale i znalazłem taki z innym zadrukiem
http://www.ebay.com/itm/Lego-Star-Wars- ... Sw-0xYWfMC" target="_blank
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7067
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Jaskier »

Przepraszam, skasowałem post, ponieważ miałem problem z umieszczeniem linku z telefonu. Liczyłem na to, że nikt go nie zdążył przeczytać.
Ten link z drugiego postu coś mi się nie chce otworzyć. W każdym razie, na Bricklinku można znaleźć wszystkie wersje C3PO, a nawet sprawdzić średnie ceny, żeby nie przepłacić.
Proszę poszukać.

Mi się wydaje, że takiemu berbeciowi bardziej spasuje pudło z Basica albo Creatora, no ale może bardziej lubi SW niż same LEGO.
Awatar użytkownika
redmer

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmer »

dokładnie tylko S.W inne tytuły go nie interesują .
no a jak z tymi różnicami na torsie??
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Allemov »

Nie chce mi się wierzyć, że chcesz kupić 4-latkowi figurkę za 2 tysiące złotych.

Daj mu jakąś inną wersję, jeśli to naprawdę dla niego.

Tu masz listę wszystkich C-3PO.
https://www.bricklink.com/v2/search.pag ... &tab=A#T=M" target="_blank

A jeśli chcesz sobie kupić tenże unikat, to nie udawaj, że kupujesz go dla synka. :P
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
redmers

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmers »

cena 2000 tak to jest dużo, ale popatrz z innej strony jakie dzieci w tych czasach posiadają tel. jakie prezenty na komunię itp. wnie wspomnę ile ludzie potrafią przepić bądż przepalić. Syn w czerwcu będzie miał 5 lat .
A figurka będzie w gablotce no i do zabawy lecz ze szczegulnym traktowaniem .
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: jetboy »

Trolling level PRO!

https://youtu.be/3hwGN7678IE" target="_blank

Sorry że link i jakość, ale piszę z telefonu i nie mam dostępu do normalnego adresu żeby osadzić na stronie.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Allemov
Posty: 2549
Rejestracja: 23 lip 2013 21:02
Rok urodzenia: 1995

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: Allemov »

redmer pisze:W czerwcu kończy 4 lata, wiem że ktoś napiszę że to głupota, ale naprawdę widze jak się obchodzi z klockami jak je szanuje no i figórka była by w jakimś specjalnym opakowaniu.
Obecnie syn posiada zestawy
redmers pisze:cena 2000 tak to jest dużo, ale popatrz z innej strony jakie dzieci w tych czasach posiadają tel. jakie prezenty na komunię itp. wnie wspomnę ile ludzie potrafią przepić bądż przepalić. Syn w czerwcu będzie miał 5 lat .
To ile on w końcu ma lat? :D
redmers pisze:cena 2000 tak to jest dużo, ale popatrz z innej strony jakie dzieci w tych czasach posiadają tel. jakie prezenty na komunię itp. wnie wspomnę ile ludzie potrafią przepić bądż przepalić.
Łapię. Sam jestem kolekcjonerem i mam wiele rzeczy droższych niż na oko wyglądają dla laika.

Niemniej jakbym miał kupić za daną kwotę prezent dziecku, to kupiłbym coś opłacalnego, a nie produkt kolekcjonerski.

Wybacz, ale dla mnie dyskusja jest totalnie abstrakcyjna, bo pomimo szczerych chęci nie mogę oprzeć się wrażeniu, że chcesz sobie kupić unikat i nie chcesz się na forum do tego przyznać, żeby nikt Cię nie wyśmiał, czy coś. Podałeś różny wiek syna w obu postach ( i to nie mogła być literówka, bo jest jeszcze 'a' pod koniec słowa 'lata'. ;)
Automatycznie stawiam emotikony na końcu zdania. :D
Mój YouTube
Awatar użytkownika
redmer

Re: GOLD Chrome C3PO 2007

Post autor: redmer »

dobrze napisałeś z wiekiem tak masz rację, syn obecnie ma 4 lata i 11 miesięcy w czerwcu kończy 5. Tylko źle to napisałem mój błąd. Dzięki za poprawkę i dlaczego miałbym się tego wstydzić, ja mam inne zainteresowania wolę auta R.C. co do lego to kilka miesięcy temu kupiłem na allegro model 6875 (komplet, pudełko instrukcja) były to moje pierwsze klocki lego miałem wtedy jakieś 7-8 lat obecnie mam 37, i tak syn zaszczepił się lego, a że star wars to tylko jego wybór.
ODPOWIEDZ