Trudny Wybór

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Gość

Trudny Wybór

Post autor: Gość »

Witam
Mam do Wydania 500zł i byłem kiedyś wielkim fanem klocków LEGO. Więc chce wrócić do LEGO i zacząć przygodę na nowo.
Zamierzam kupić sobie kilka zestawów LEGO Classic lecz uwielbiam też najróżniejsze gry komputerowe i tutaj powstaje pytanie "Co Kupić". Niestety nie mogę się zdecydować w więc zostawiam to pytanie wam.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Trudny Wybór

Post autor: jetboy »

Gość pisze:Witam
Mam do Wydania 500zł i byłem kiedyś wielkim fanem klocków LEGO. Więc chce wrócić do LEGO i zacząć przygodę na nowo.
Zamierzam kupić sobie kilka zestawów LEGO Classic lecz uwielbiam też najróżniejsze gry komputerowe i tutaj powstaje pytanie "Co Kupić". Niestety nie mogę się zdecydować w więc zostawiam to pytanie wam.
My za Ciebie nie zdecydujemy, bo to Ty wiesz co Ci się najbardziej podoba :)

Nie wiemy też jak chcesz z tych klocków korzystać. Chcesz zbudować zestawy żeby stały na półce? Będziesz się nimi bawił? Będziesz chciał budować własne konstrukcje? Jakiego typu miały by być to konstrukcje? Budynki, pojazdy, statki kosmiczne, wnętrza, scenki?

Sugerował bym wybrać coś co Ci się podoba jako zestaw, a jednocześnie daje podstawę do tworzenia własnych konstrukcji w tym stylu. Np. Jeśli lubisz statki - kupić statek, jeśli budynki - budynek, etc.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Jaskier
Zarząd Stowarzyszenia
Posty: 7074
Rejestracja: 31 lip 2013 13:18
Rok urodzenia: 1995
Kontakt:

Re: Trudny Wybór

Post autor: Jaskier »

jetboy pisze:Chcesz zbudować zestawy żeby stały na półce? Będziesz się nimi bawił? Będziesz chciał budować własne konstrukcje?
Ja bym chciał dodać, że 500zł to będzie dosłownie mały krok w kierunku tworzenia kolekcji, jeśli chcesz coś samodzielnie budować.
ODPOWIEDZ