Silniczki Power Function - gdzie kupić?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
glomar

Re: Silniczki Power Function - gdzie kupić?

Post autor: glomar »

Jasne, że jaka cena taki produkt- otóż cena połowe niższa niż oryginalne lego, napisałem do chińczyka- nie pomógł, natomiast oddał całą kasę. Tak że tak czy siak- mam zestaw za darmo. Pilot działa elegancko, silniczki hulają i nie wiem gdzie tkwi błąd- czy w pojemniku na baterie (rozkręciłem go, wygląda wszystko ok), czy gdzie indziej- trzeba będzie dokupić coś może rzeczywiście, pytanie czy jest sens wymieniać wszystko, czy jednak jakiś konkretny element wystarczy?

Ps. Nie denerwujcie się, ale jeżeli chodzi o jakość to te chińskie podróbki nie są wcale gorsze jakościowo od oryginalnych lego na moje oko. Wszystko jest ładnie spasowane i łączy się idealnie z oryginalnymi.. :)
Awatar użytkownika
Jerac
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7835
Rejestracja: 14 maja 2013 19:44
Rok urodzenia: 1985
Kontakt:

Re: Silniczki Power Function - gdzie kupić?

Post autor: Jerac »

Problem jest taki że Chińczycy nie płacą licencji i nie wykonują żadnych prac badawczych. De facto kradną efekty czyjejś pracy intelektualnej i na niej zarabiają.

Jakby zrobili własny system elektryki - ok.
Szarnywirk
Awatar użytkownika
glomar

Re: Silniczki Power Function - gdzie kupić?

Post autor: glomar »

Jasne, pełna zgoda. Podejrzewam nawet że te podróbki produkuje ta sama fabryka, tylko na nocnej zmianie.
Awatar użytkownika
ogooreck
Posty: 20
Rejestracja: 27 lip 2016 10:42
Rok urodzenia: 1981

Re: Silniczki Power Function - gdzie kupić?

Post autor: ogooreck »

glomar pisze:Jasne, pełna zgoda. Podejrzewam nawet że te podróbki produkuje ta sama fabryka, tylko na nocnej zmianie.
Jak to niby sobie wyobrażasz? Na nocnej zmianie pracownicy robiący podróby zmazują napis lego z elementów?
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Silniczki Power Function - gdzie kupić?

Post autor: jetboy »

ogooreck pisze:
glomar pisze:Jasne, pełna zgoda. Podejrzewam nawet że te podróbki produkuje ta sama fabryka, tylko na nocnej zmianie.
Jak to niby sobie wyobrażasz? Na nocnej zmianie pracownicy robiący podróby zmazują napis lego z elementów?
Nie, to na dziennej muszą ten napis doklejać. Dlatego Lego jest takie drogie :)
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
ODPOWIEDZ