W czym trzymać elementy?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
rh
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1559
Rejestracja: 15 maja 2013 07:18
Rok urodzenia: 1984
Lokalizacja: Kraków (Lubań)
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: rh »

tybort pisze:Ale to znaczy, że były już wcześniej, nie dopiero od dzisiaj?
Były już w zeszły poniedziałek tak jak pisał pit. Mi się udało 12 dorwać, ale w sklepie było wtedy 16 w ogóle. Tym razem chyba mieli ich dużo mniej, bo rok temu to bardzo dużo ich widziałem.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7020
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: Thietmaier »

U mnie się pojawiły chyba jakoś w czwartek lub środę. Dziwne to troche ale pewnie zależy im żeby pozbyć się towaru szybciej.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
szww
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 1820
Rejestracja: 19 wrz 2013 11:16
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: szww »

O znów są OKT-ki...muszę poszukać !
wczoraj na Ursynowie nie było ani ani śladu co by miały być :/
Awatar użytkownika
gmkkk

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: gmkkk »

Mnie się wydaje, że w tym roku rzucili te resztki, które zostały z zeszłego roku. U mnie rok temu były cale palety a w tym jakieś 30 sztuk w biedrze , w której kupowałem i takie jakieś przykurzone jak po długim leżakowaniu w magazynie a kilka było uszkodzonych.
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7020
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: Thietmaier »

Na to wygląda trochę. Podpytam jeszcze jak sytuacja w rodzinnych stronach, czy też taka bieda. Trochę słabo bo miałem plan żeby przygotować miejsce na lugbulka i w końcu rozsądnie mieć wszystko rozłożone a tu taki zonk.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: dzidek1983 »

U mnie były kupiłem 4 szt, żałuję jak zwykle że nie więcej.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: Insomnia »

Trochę się podepnę pod temat... Na czym polega fenomen tych OKT? Używacie ich bo tak zaczęliście dawno temu i kontynuujecie czy raczej nie ma na rynku niczego lepszego? Pytam bo muszę sobie dokupić szufladek a eksperymentuję z różnymi. Kupiłem kiedyś na Allegro zestaw szuflad w 4 różnych rozmiarach i był ok ale cenowo nie za bardzo. Teraz chciałem dokupić i już nie ma dokładnie tego a jest coś podobnego (takie jak tutaj https://www.chowaj.com/opis-produktu" target="_blank ) Zapewne nie mam takich ilości klocków jak Wy więc może dlatego używacie OKT?
W międzyczasie sprawdziłem też szufladki z Castoramy (20 sztuk małych szufladek) ale to największa z dotychczasowych porażek w tym temacie. Nie łączą się ze sobą, po zbytnim zapełnieniu szufladek nie da się ich otworzyć itd.
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
Thietmaier
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 7020
Rejestracja: 19 lip 2013 16:08
Rok urodzenia: 1996
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: Thietmaier »

Przyzwoita cena w stosunku do wielkości i jakości (jeśli dorwiesz je na promocji w Biedronce, ofc). Możliwość łączenia w kolumny kolejnych segmentów. Idealnie się nadają na przechowywanie klocków, wygodne w użyciu. Jak masz danych klocków za mało na jedną szufladkę OKT to można ją podzielić kartonową zakładką (mam tak zrobione w paru). Mi ten system pasuje i go rozwijam (w połączeniu z małymi szufladkami PATROL na jakieś drobne klocki). Polecam, ale tylko po cenie z Biedronki, ale jak widać w tym roku krucho z dostępnością.
_________________________________________________________
Prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa, a ignorantia iuris nocet
Awatar użytkownika
dzidek1983
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5469
Rejestracja: 21 sie 2015 08:38
Rok urodzenia: 1983
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: dzidek1983 »

Sprawdziłem w Mielcu jeszcze są i to w kilku Biedronkach. Szukajcie u siebie. Kupiłem jeszcze dwie.
Something, something, something, dark side... Something, something, something, complete...
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Piękny dzień!!!

Post autor: glaz_pimpur »

Insomnia pisze:Trochę się podepnę pod temat... Na czym polega fenomen tych OKT? Używacie ich bo tak zaczęliście dawno temu i kontynuujecie czy raczej nie ma na rynku niczego lepszego?
Pewnie dlatego, że największą ich zaletą jest to, że jak Ci brakuje miejsca, to możesz dokupić następne, dostawić do starych i będą pasować. Sam zrezygnowałem z Okt kosztem pudełek po lodach Grycan. Zasada działania podobna. Tylko ja nie dokupuję jak mi się kończy miejsce, tylko zawsze mam mały zapas.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ