Którą kolejkę?

Masz pytanie, ale nie chcesz się jeszcze rejestrować? Zapraszamy tutaj!
wlad
Posty: 29
Rejestracja: 21 cze 2014 21:12
Rok urodzenia: 1977

Którą kolejkę?

Post autor: wlad »

Syn mnie męczy o zestaw "z pociągiem", chciałbym zakupić możliwie najlepszy z dostępnych.
Który polecacie ? Czym się kierować?
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Którą kolejkę?

Post autor: jetboy »

wlad pisze:Syn mnie męczy o zestaw "z pociągiem", chciałbym zakupić możliwie najlepszy z dostępnych.
Który polecacie ? Czym się kierować?
Do zabawy najlepiej kupić zestaw obecnie produkowany, ponieważ takie da się kupić w korzystnej cenie. Jeśli chwyci, wtedy można rozbudowywać kolekcję.
Obecnie produkowane:
https://shop.lego.com/pl-PL/search/poci%C4%85gi" target="_blank

Jak dla mnie ten pociąg towarowy w tej chwili najciekawszy. Da się go kupić na promocjach albo allegro taniej niż cena katalogowa.
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
wlad
Posty: 29
Rejestracja: 21 cze 2014 21:12
Rok urodzenia: 1977

Re: Którą kolejkę?

Post autor: wlad »

Dzięki za odpowiedź.
Boje że "załapie" ale mnie ;-). Możliwości lokalowe są, więc pewnie będziemy chcieli to jakoś fajnie rozbudować.
Awatar użytkownika
Mateusz92
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2421
Rejestracja: 15 gru 2015 23:05
Rok urodzenia: 1992
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Którą kolejkę?

Post autor: Mateusz92 »

Ja polecam 60052 choć sam go nie posiadam. Zestaw ma bardzo fajną stację przeładunkową, samochód do transportu palet (z wagonu towar można przenieść na samochód), wózek widłowy, lokomotywa ma otwierane drzwi. Poza tym w zestawie jest już para rozjazdów co na pewno uatrakcyjni zabawę. Wart też rozglądać się na allegro ponieważ pojawiały się/może są nadal wagony i stacja z zestawu 60098 więc w tańszy sposób można wydłużyć pociąg nie kupując drugiego pociągu towarowego. Skoro już się pojawił taki temat to mam zestaw 7936 przejazd z koparką drogowo-torową na sprzedaż. Również bardzo fajne rozszerzenie zabawy. :)
wlad
Posty: 29
Rejestracja: 21 cze 2014 21:12
Rok urodzenia: 1977

Re: Którą kolejkę?

Post autor: wlad »

Tak, 60052 to będzie nasz pierwszy wybór. Zobaczymy co i jak i pomyślimy jak to dalej rozbudowywać. Tak na sucho to widzę że z torami jest problem. Sporo ich będzie trzeba dokupić.
Ciehoo
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2208
Rejestracja: 12 sie 2013 18:56
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Którą kolejkę?

Post autor: Ciehoo »

wlad pisze:Tak, 60052 to będzie nasz pierwszy wybór. Zobaczymy co i jak i pomyślimy jak to dalej rozbudowywać. Tak na sucho to widzę że z torami jest problem. Sporo ich będzie trzeba dokupić.
Tak naprawdę problem będzie z torami prostymi bo są trudniej dostępne i nie tanie. Łuki można nabyć po 2 złote w zasadzie w dowolnych ilościach.
---------------------
Mój BRICKSHELF
ODPOWIEDZ