LEGO Star Wars - Escape 2 - animacja stop motion

Aktualności ze strony WWW zbudujmy.to oraz inne wiadomości
Awatar użytkownika
Sirius
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 4560
Rejestracja: 04 gru 2013 22:09
Rok urodzenia: 1991
Kontakt:

Re: LEGO Star Wars - Escape 2 - animacja stop motion

Post autor: Sirius »

Mi najbardziej pasuje 3. Btw. skąd te włoski?
Awatar użytkownika
Insomnia
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 868
Rejestracja: 06 sty 2018 22:58
Rok urodzenia: 1978
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: LEGO Star Wars - Escape 2 - animacja stop motion

Post autor: Insomnia »

Mi też najbardziej podoba się 3 wersja. Włosy z Ninjago Movie zdecydowanie robią z niego samuraja.
____________________________
Moja radosna twórczość: Flickr
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEGO Star Wars - Escape 2 - animacja stop motion

Post autor: Kalais »

Chyba nigdy internet nie był tak zgodny ;) We wszystkich mediach wygrała miażdżąco trójka :) Mi też się najbardziej podoba, chociaż nad dwójką też się zastanawiałem.

@Sirius
włosy są z Ninjago Cole:
https://www.bricklink.com/v2/catalog/ca ... 50pb01#T=P" target="_blank
Awatar użytkownika
Kalais
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 2428
Rejestracja: 14 lut 2016 18:13
Rok urodzenia: 1981
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEGO Star Wars - Escape 2 - animacja stop motion

Post autor: Kalais »

Cześć,
na początek chciałem podziękować wszystkim, którzy wsparli mój projekt! Jesteście mega :)

A teraz do sedna tego posta - zdecydowałem się zwrócić wszystkie wpłaty.

10-ciu wspierających wpłaciło w sumie $257 USD. To 4% tego co chciałem uzbierać i uważam, że było by nie fair zatrzymanie tej kasy. Po opłatach i podatkach dostałbym z połowę tej sumy. Takie pieniądze w żaden sposób nie przyspieszą prac nad filmem, a jeśli chodzi o sprzęt to większość udało mi się zdobyć. Jedyne czego teraz potrzebuje to czas.

Oczywiście nie porzuciłem Escape II. Film powstanie :) Bez budżetu będzie ciężko. Prawdopodobnie zrezygnuję z wielu scen i będzie nakręcony w mniejszej ilości klatek na sekundę, aby przyspieszyć cały proces i zrobić go najtaniej jak się da. Czyli klasyka polskiego kina ;)

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć film w mniej bezpośredni sposób to prośba o kupowanie klocków w moim bricklinkowym sklepie. Duża część zarobków ze sklepu idzie na produkcję Escape II.

Link do bricklinka - https://store.bricklink.com/Kalais" target="_blank

Dzięki za wsparcie,
pozdrawiam,
Dominik aka Kalais

P.S. Wszyscy którzy wsparli projekt na Indiegogo dostaną stałe 10% zniżki przez 6 miesięcy (do 1 lipca 2019) na pojedyncze klocki LEGO w moim sklepie. W celu uzyskania kuponu proszę wysłać maila na bricks@kalais.net" target="_blank z emailem i nazwiskiem użytym do donacji na Indiegoo oraz nazwą konta na bricklinku. Dzięki raz jeszcze!
ODPOWIEDZ