Konkurs na najciekawsze modyfikacje TECHNIC Snowmobile 42021

Rok urodzenia: 1973

Konkurs na najciekawsze modyfikacje TECHNIC Snowmobile 42021

Postprzez SERVATOR » 23 sty 2014 08:14

/17.02.2014/

KONKURS ZAKOŃCZONY!
Wyniki:
Miejsce 1. ALTER_C by Darek Mróz
Miejsce 2. ALTER_D by Darek Mróz
Miejsce 3. MANTIS by SERVATOR
Miejsce 4. APIS by Kooboo

----------------------------------------------------------------------------------------------

Czy będąc w kinie w towarzystwie znajomych, dziewczyny, dzieci itp. nie zastanawiałeś się czasem czemu nie poszedłeś do kina SAM (ew. z klockami LEGO), żeby w skupieniu móc delektować się tym co widzisz na ekranie??

Jeżeli tak, to ten Konkurs jest właśnie dla Ciebie! ;)

Nagrodą główną w Konkursie (ufundowaną przeze mnie) jest bowiem BILET (2D) DO SIECI KIN CINEMA CITY DLA JEDNEJ OSOBY ważny prawie do końca marca 2014 roku oraz SASZETKA Z FIGURKĄ Z SERII THE LEGO MOVIE.
Nagroda ta jest gwarancją udanej zabawy nie tylko w kinie ale i po zakończeniu seansu :)
Co więcej, jestem przekonany, że TY i Minifig LEGO na seansie THE LEGO MOVIE (LEGO PRZYGODA) to idealna para.

Konkurs ma bardzo proste zasady:
- budować można wyłącznie z części zestawu SNOWMOBILE 42021,
- jeżeli ktoś nie ma lub nie chce zapewnić sobie zestawu 42021, może budować wyłącznie z części Lego wymienionych w spisie elementów zestawu na Brickset.com . Uwaga! Zmiana kolorów jest dopuszczalna!,
- jeżeli ktoś nie ma potrzebnych elementów Technic występujących w zestawie (w jakimkolwiek kolorze) może przygotować swoją pracę w (LDD) Lego.com Digital Designer lub innym powszechnie używanym w świecie budowniczych Lego programie obowiązkowo dostarczając do niego instrukcję,
- ocenie podlegać będą wyłącznie prace zgłoszone w dziale Nasza Twórczość w sposób opisany w dalszej części tego postu,
- prace muszą zostać opublikowane na forum do godziny 23:59:59 w dniu 13.02.2014 (czwartek),
- organizator Konkursu w mojej skromnej osobie przyznaje sobie również prawo do udziału w Konkursie i walki o nagrody, z którymi w razie ewentualnej, choć mało prawdopodobnej wygranej zrobi co będzie uważał :)

Zakończenie Konkursu i wyłonienie Zwycięzcy:
- po zakończeniu Konkursu, w dniu 14.02.2014 (piątek) uruchomiona zostanie sonda, która potrwa do końca weekendu lub wczesnych godzin porannych dnia 17.02.2014 (stosowna informacja pojawi się w sondzie),
- jeżeli zajdzie taka potrzeba uruchomiona zostanie dodatkowa sonda, która w jednoznaczny sposób wyłoni jedynego Zwycięzcę tego Konkursu.
- wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej we wtorek 18.02.2014 a wysyłka nagród nastąpi tak szybko jak to tylko będzie możliwe :)

Kilka argumentów, które przekonały mnie do wyboru zestawu 42021:
- efekt świeżości – przypuszczalnie jest niewiele MOCy w których wykorzystano nowe części, które po raz pierwszy wystąpiły w tym właśnie zestawie – można więc się wykazać,
- duża dostępność (zestaw wkracza właśnie na rynek),
- przyzwoita cena (do 70 zł, choć i za niewiele ponad 50 zł można go znaleźć),
- bardzo dobre recenzje i entuzjastyczne przyjęcie zestawu na naszym forum >Recenzja 42021 by Sariel<,
- chcę popularyzować Technic bo sam lubię tę serię najbardziej :)
- wczoraj kupiłem tez zestaw aby potwierdzić swoje przypuszczenia :) Gdyby kosztował 50 zł dostałby ode mnie 5 (max) w relacji wartość/cena (a że zapłaciłem 60 zł to ma 4+).

Żeby zachować porządek i czytelność proszę aby każda praca zgłoszona do Konkursu była oznaczona w sposób: „42021 Snowmobile by X (model Y)”, gdzie zamiast X należy wpisać nick uczestnika Konkursu a zamiast Y kolejny numer przygotowanej pracy lub wybraną jego nazwę własną.
Dla przykładu. Gdybym przygotował dwie propozycje mógłbym je nazwać:
"42021 Snowmobile by SERVATOR model 1” i „42021 Snowmobile by SERVATOR model SERVMINATOR”.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i możemy przystąpić do zabawy.
Ponieważ jednak jest to pierwszy organizowany przeze mnie Konkurs na forum Lugpol, to choć nie zakładam żadnych zmian w jego warunkach, sygnalizuję, że pod zmasowanym naporem sensownych argumentów dopuszczam możliwość niewielkich ich modyfikacji.

DO DZIEŁA! :)

Identyczny konkurs jest na stronie Lugpol. Prace konkursowe można zgłaszać na obu forach równolegle i tym samym zgarnąć nagrody w obu konkursach!

Mam nadzieję, że i tu, podobnie jak na Lugpol, Administracja Forum ufunduje jakieś dodatkowe nagrody, które uatrakcyjnią rywalizację. Stosowne Osoby proszę o deklarację w niniejszym wątku :)
Ostatnio edytowano 17 lut 2014 13:08 przez SERVATOR, łącznie edytowano 6 razy

Re: Konkurs na najciekawsze modyfikacje TECHNIC Snowmobile 4

Postprzez SERVATOR » 25 sty 2014 14:43

Czy wstępnie ktoś z Was deklaruje wziąć udział w Konkursie?

Rok urodzenia: 1994

Postprzez Dejw » 25 sty 2014 15:07

Tak

Postprzez SERVATOR » 25 sty 2014 19:23

To fajnie. Liczę na jak największy odzew. Ja też już mam pomysł na jeden MOCyk...

Rok urodzenia: 1968

Postprzez darekmroz » 31 sty 2014 00:42

Trzeba chyba nieco zmodyfikować sposób zgłaszania prac, bo na tym forum obowiązują trochę inne zasady opisywania tematów i nie istnieje dział Technic :).
Pozdrawiam
Darek Mróz

Postprzez SERVATOR » 31 sty 2014 08:02

Mówisz masz :)

Postprzez SERVATOR » 12 lut 2014 13:56

Do dnia 14.02.2014 do Konkursu zgłoszono prace:

1. ALTER_C by Darek Mróz
2. ALTER_D by Darek Mróz
3. APIS by Kooboo
4. MANTIS by SERVATOR
Ostatnio edytowano 14 lut 2014 08:08 przez SERVATOR, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez SERVATOR » 14 lut 2014 08:07

OFICJALNIE ZAMYKAM ZGŁOSZENIA PRAC DO KONKURSU

Zwycięzca zorganizowanego przeze mnie Konkursu na najlepszą/najciekawszą modyfikację zestawu Lego Technic Snowmobile (42021) wyłoniony zostanie w wyniku dwóch głosowań każdego z chętnych do udziału w Ankiecie Forumowiczów.

Każdy z NAS ma 2 głosy.

W >TEJ< sondzie wybranej przez NAS pracy możemy przyznać 3 punkty.
W >TEJ< sondzie wybranej przez NAS pracy możemy przyznać 1 punkt.

Sondy będą trwały 72 godziny.

O ostatecznym miejscu każdego z uczestników zdecyduje SUMA punktów uzyskanych w obu sondach.

Domyślnie najbardziej podobającej się nam pracy powinniśmy przyznać 3 punkty a pracy która jej nieco ustępuje możemy przyznać 1 punkt.

Możemy również jednak wybranej przez nas pracy przyznać łącznie 4 punkty biorąc udział w obu sondach i przyznając tej pracy zarówno 3, jak i 1 punkt.

Możemy również wziąć udział jedynie w jednej z sond przyznając wybranej przez nas pracy albo 1 albo 3 punkty.

Wszystko zależy od NAS a każdy oddany głos zostanie policzony! :)

Oficjalne wyniki poznamy w poniedziałek 17.02.2014 (prawdopodobnie przed godziną 10.00).

Życzę miłej zabawy!

Postprzez jetboy » 14 lut 2014 08:50

Strasznie komplikujesz proste sprawy.

Postprzez SERVATOR » 14 lut 2014 08:58

Dasz radę ;)

Następna strona

Powrót do Konkursy