Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: zgrredek »

eric trax pisze:
Kris Kelvin pisze:Dobrze, że nie wygrałeś. Kapituła liże rany po pierwszym zwyzywaniu.
Przyznam szczerze, że w końcu coś na poziomie starego dobrego Krisa :D
Chyba jeszcze nie tak starego, skoro nie chcą wpuścić go do sklepu między 10:00 i 12:00.
Awatar użytkownika
Kris Kelvin
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 11897
Rejestracja: 16 maja 2013 09:08
Rok urodzenia: 1976
Lokalizacja: Chateau de Mokotoff
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Kris Kelvin »

To prawda. Nie chcieli mi sprzedać chleba, bo podobno stan wojenny i pierwszeństwo mają seniorzy.
A ja przecież jestem nestorem polskiego afolstwa. Żeby na starość tak traktować weterana :(
Świat ten patrzył na Paszczaka z żałością i oczekiwaniem, a Paszczak odpowiadał mu spojrzeniem pełnym paniki.
Awatar użytkownika
jetboy
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 15905
Rejestracja: 09 lip 2013 17:03
Rok urodzenia: 1973
Lokalizacja: Warszawa koło Otwocka
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: jetboy »

zgrredek pisze:
eric trax pisze:
Kris Kelvin pisze:Dobrze, że nie wygrałeś. Kapituła liże rany po pierwszym zwyzywaniu.
Przyznam szczerze, że w końcu coś na poziomie starego dobrego Krisa :D
Chyba jeszcze nie tak starego, skoro nie chcą wpuścić go do sklepu między 10:00 i 12:00.
Ale Ty już wchodzisz?
_____________________________________________
To KLOCKI LEGO, można z nich zbudować WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
zgrredek
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5511
Rejestracja: 09 lip 2013 20:10
Rok urodzenia: 1964
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: zgrredek »

jetboy pisze:
zgrredek pisze:
eric trax pisze:
Kris Kelvin pisze:Dobrze, że nie wygrałeś. Kapituła liże rany po pierwszym zwyzywaniu.
Przyznam szczerze, że w końcu coś na poziomie starego dobrego Krisa :D
Chyba jeszcze nie tak starego, skoro nie chcą wpuścić go do sklepu między 10:00 i 12:00.
Ale Ty już wchodzisz?
Mam ten komfort, że nie muszę.
Fuku
Posty: 343
Rejestracja: 24 sty 2019 12:45
Rok urodzenia: 1992

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: Fuku »

Jerac pisze:Powiedz, co chcesz osiągnąć drążąc temat? Na Lugpolu już kilka osób Ci w bardzo taktowny sposób wspomniało że o ile modele masz dobre, to nad skromnością powinieneś jeszcze popracować. Nie sądzisz, że oceniając pracę w głowach mogła kołatać się pamięć o sposobie w jaki domagasz się atencji? I że mimo iż każdy starał się działać obiektywnie, to człowiek jest tylko człowiekiem i takie drobne negatywne wrażenie zostaje i podświadomie wpływa na wybór?

"Sprawiedliwość" to stan kiedy wszystkie prawa są przestrzegane. Czy którekolwiek Twoje prawo zostało złamane? Jeśli tak, możesz zgłosić się do Administracji z prośbą o przyjrzenie się tej sprawie.
Czy komentarz Zgredka jest obraźliwy? Nie jest; wypowiedział się na temat tematyki Twoich prac, a nie Ciebie jako osoby. Jak ktoś by Ci napisał że słuchaj to jest spieprzone, tu się lepiej nada ten czy tamten klocek, to by była obraza? Nie.

Jeszcze bym zrozumiał jakbyś w jednym poście wyraził swój żal. No bywa. Liczyłeś na więcej, masz przez to doła. Sportowcy też potrafią rzucić rakietą tenisową czy kierownicą o ziemię, ale oni wszyscy potem niezmiennie działają po prostu dalej i nie wałkują tematu raz po raz. Nikt im wtedy nie ma za złe że w emocjach ich poniosło.
Co zatem chcesz osiągnąć? Liczysz na to że Kapituła zbierze się teraz w jakiejś odległej części forum i pomyśli "no faktycznie, Fuku to się jednak należy, dobrze że nam o tym przypomniał, to zmienimy wyniki i wyrzucimy kogoś z innych kategorii, albo damy nagrodę pocieszenia"?
Czemu cały czas to co piszę jest odbierane w inny sposób? Przecież pisałem kilka razy, nie uważam że powinienem zwyciężyć w żadnej kategorii, wyraziłem zawód, że nie dostałem żadnej nominacji. To co mnie uderzyło dużo mocniej, to brak wzmianki w kategorii nowej nadziei, co jest dla mnie mocno niedorzeczne. Serio, początkowo miałem nadzieję, że to pomyłka. Czuję się poniżony. I nie uważam że moje moce są jakieś najlepsze, potrafię obiektywnie ocenić zarówno swoje moce jak i innych, co chyba było widać w komentarzach, komentowałem praktycznie każdy nowy moc, w 90% pozytywnie. Zdania nie zmienię, uważam że zostałem potraktowany źle i sugerowanie, że moje moce są słabe tylko mnie w tym utwierdziło.
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
Stowarzyszenie Zbudujmy.to
Posty: 5725
Rejestracja: 16 maja 2013 21:13
Rok urodzenia: 1975
Kontakt:

Re: Złote Study 2020 - Ogłoszenie wyników

Post autor: glaz_pimpur »

A my wyrażamy zawód, że jeszcze dyskutujesz.
Duplo Users Poland Assosiation
ODPOWIEDZ