Walne Zgromadzenie 2017

W związku z tym, że nasze Stowarzyszenie posiada osobowość prawną, jak co roku musieliśmy zorganizować Walne Zgromadzenie członków. Udało się to w miarę sprawnie połączyć z wystawą w Bytomiu. Nawet część z naszych MOCy to przeżyło i nie trzeba będzie zbyt dużo odbudowywać na kolejną wystawę … . 🙂
Walne tegoroczne, poza obowiązkowym przyjęciem sprawozdania za rok poprzedni, musiało objąć również dodatkowe punkty.
Jednym z nich była zmiana nazwy Stowarzyszenia, wymuszona polityką The Lego Group związaną z zakazem używania słowa Lego w nazwach własnych. Od tej chwili nazywamy się po prostu Stowarzyszenie „Zbudujmy.to”.
Ważniejszym punktem były jednak wybory, ponieważ urzędujący w prawie niezmienionym składzie, od czterech lat, Zarząd postanowił odpocząć i trzeba było wybrać wszystkich członków na nowo. Dotychczasowemu Zarządowi przy okazji gromko dziękujemy!
Po długich wieczornych namowach, w których niebagatelne znaczenie miało „kto liczy głosy” :-), na Prezesa zgodził się kandydować Mirek „Benny80” Niedziela!
Co spotkało się aplauzem, wiwatami, kwiatami, delegacjami w zakładach pracy i ogólnym westchnieniem ulgi. 🙂
Resztę Zarządu uzupełnili wylosowani ochotnicy: Piotr „Pit” Ptak, Bartek „Sekua” Sekuła, Damian „Thietmaier” Zgorzałek i Grzegorz „Goldsun” Ludwiczek.
Patrzeć na ręce będą członkowie Komisji Rewizyjnej w składzie: Jarek „Jerac” Książczyk, Tomek „Rasch” (weteran) Wierszyłło oraz Krzysiek „Innos” Choroś.
Za rok znowu będziemy mogli posłuchać wspaniałego przemówienia Przewodniczącego najbardziej zapracowanego organu naszego Stowarzyszenia – Sądu Koleżeńskiego, czyli Pawła „Krisa Kelvina” Michalaka, którego znowu wspomagać w ciężkiej pracy będą Wojtek „Havoc” Badtke oraz Maciek „Glaz_pimpur” Kamiński.
Wybory nie odbyłyby się tak sprawnie, gdyby nie doświadczona Komisja Skrutacyjna w składzie: liczący Darek „DarekMróz” Mróz, Czytacz – Wiesława „Sikorka” Ludwiczek oraz Pan Pudełko, czyli Piotr „Dzidek1983” Dzieciuch. 🙂
Nad całością porządków obrad panowali zaś Waldek „Amal” Jeziorski oraz Damian „Thietmaier” Zgorzałek w roli protokolanta.
Wszystko skończyło się więc pozytywnie. Nie wiemy wprawdzie czy wszystkim udało się wrócić do domów, ani tym bardziej ile czasu im to zajęło i do czyjego domu wrócili, ale śpieszymy donieść, że nasze Stowarzyszenie dalej działa i bawi się klockami producenta którego nazwy nie wolno wymieniać. :-p
Czyli znowu możecie liczyć na eventy, wystawy, konkursy i marudzenie na forum. 🙂